• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
lijepo kaze: "drive her like you stole her" :icon_mrgreen:
neznam jel to samo radi kamere tako voze, ali posto pruzaju usluge, vjerojatno jure za hektarima..
u svakom slucaju frajer ima jako jako dobre filmice :icon_thumright:
jos kad bi se na netu mogao pogledati kompletan dvd..
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Dečki pa to su sve radni strojevi i oni služe za rad,da bi nama ljudila što više olakšali rad. Nekažem da se ti strojevi moraju lomit i trgat da bi se kupovali novi za 5god, to rade samo oni koji imaju novaca kao recimo Todorić.
Mi manji poljoprivrednici gledamo da naš stroj što duže traje jer nismo u tako dobrome položaju kao neki veći proizvođači,koji mogu svakih 5godina kupit novi traktor. A na videu se vide novi strojeve što dokazuje da su u jako dobrome stanju u financijskome pa imaju mogučnosti kupovinu novih strojeva,i zato se ponašaju tako kako se ponašaju prema novome traktoru ili stroju.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
hahaha, mislim da žudimo za ovako malo prašine :(giggle):
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=uIK0wSTtZUY[/YT]
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
dao bog da je bude,nemogu taj snijeg ni kisu trpit...i sve mi se cini da cemo kasnit sa ovodogišnjoj sijetvom :p
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Pa ovih godina je bilo sve ranija sjetva i na to smo naviknuli, ako Bog da mogle bi biti sjetve onako kako su bile prije 10-tak godina, ovih se godina dalo ranije, ove neće..
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pa ovih godina je bilo sve ranija sjetva i na to smo naviknuli, ako Bog da mogle bi biti sjetve onako kako su bile prije 10-tak godina, ovih se godina dalo ranije, ove neće..

a mi smo uvjek drljali pod kraj 4. mjeseca i sijetva je bila od 15.5. pa na dalje...al izgleda da ove godine nist od tog
 

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
Patlidžane ocito. 5 i 6 mj samo kultiviranje i prskanje. da je dobro vrijeme vec bi posijano kod mene davni dana bilo
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
uopče nije problem tako voziti ,ako su prilazni putevi i poljski u takvom stanju ,a kod mene sad ne možeš bez dupljaka doći do polja ,brijeg,nagnuto,voda oderala puteve koje općinski stroj nikako dovesti u red samo mrlja po njemu kad je sezona posla,ali i kad je suho svaki teret preko 1 vagona bez 100 ks nema šanse izvući sa polja:icon_hang::icon_hang:
 

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
evo jedan video gdje sajla puca prilikom slepanja, doduse nije pukla do kraja nego mozda 30% pletiva, ali je grunilo! u petrijevcima pokraj osijeka, tocno malo dalje od ravlićeve mesnice, a na kraju je morao doci traktor od ravlića povuc veliku busilicu... no to u drugom videu!

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=bD1k9BN3WBM[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Eto kako se radi u europi :mur::mur:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=8dk6hrdqJ7Q[/YT]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Trebali su još 2 traktora zakvačit pa to posijati ko ljudi..:D:

A je me uplašio ovaj na kraju što viče..:mur:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nekada je to i dovoljno da jedan čovjek pomogne odozada gurat,nebi vjerovali ali pomaže.
 

Najnoviji postovi

Na vrh