• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

agromaner

Član
Tu od
12 Srp 2012
Poruka
395
*MrSima14,
to je ta kako vi kazete "drljača" s 4 krila i ima jos montirane valjke iza, ili kako god se ti valjci zvali...
evo slika je starija al se vidi o cemu se radi... a ja sam 2 puta prosao s prikljuckom i to je bilo to!
sad si razmisljam da vjerojatno ima razlike i u zemlji i u vlazi zemlje... ;)

samo da nemam ovih valjaka iza, nebi to bilo to, oni naprave posao i pol! :)

08072012462.jpg
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
E da, na to sam mislio.. To je puno lakše za vući od sjetvospremača, nemam valjke pa ne znam kako radi sa njima. Drljače koristim samo u jesen i u proljeće u sjetvi lucerne i u zatvaranju zismke brazde, ove godine nisam ih koristio jer čim se prosušilo išlo se sijati... Rade i one dobar posao, al ja sam zadovoljniji sa sjetvospremačem, napravi mi fini sjetveni sloj.. Da imate još jedan red valjaka išlo bi to još bolje..
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
takvu drljaču imam i ja..samo kaj su nam pokrali valjke kad smo stali u virtiji na pola sata...samo kaj je moja u malo boljem stanju..sa njom smo ove godine zatvarali zumsku brazdu jer je vilo katastrofa zbita zemlja..
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Da mi je ova mašina ma nikad sretniji nebi bio :D
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=H2ilMQZ8XbQ[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Tako može orati svaki traktor od 85ks sa dvije brazde i na 4 prsta duboko
 
G

GROF

Guest
Tako orati moze i tomo vinkovic !

., TOČNO moj prijatelju; Dydy!, ovako plitko more orat tomica bez problema, jedino nemore ovako brzo ić! ... ... :icon_lol: ...

., l.p., Bog! ...
 

Petretic549

Dobro znana faca
Tu od
19 Lis 2011
Poruka
1,390
Hehehe grofe točno ja ne kažem za plug nego za traktor al i toma ore isto tak...
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
., TOČNO moj prijatelju; Dydy!, ovako plitko more orat tomica bez problema, jedino nemore ovako brzo ić! ... ... :icon_lol: ...

., l.p., Bog! ...

Cijenjeni prijatelju GROFE nije vazno jeli brzo ili nije vazno da se obavi posao , stari ljudi kazu ko zuri taj i grijesi , ja sam siguran da bi tomica taleko ljepse slagao brazdu od ovoga koji ju baci metar u stranu !
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ovo je kreten na videu kad tak ore ubio ga bog!!!

Vjeruj mi, nebi se ništ usrečil s takvim traktorom:)
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Misliš traktor kao traktor ne valja ili zbog vozača da ne valja (zbog njegovog iživljavanja)? Al baš me zanima tko će urediti tu zemlju poslje njega..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ma oranje uopče neću ni komentirati, pa to ej čisti kretenizam, daj pogle samo kaj radi i na kaj to izgleda, čista budala.
A traktor ko traktor, znaš i sam kakvi su problemi s 30xx serijama.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Ma oranje uopče neću ni komentirati, pa to ej čisti kretenizam, daj pogle samo kaj radi i na kaj to izgleda, čista budala.
A traktor ko traktor, znaš i sam kakvi su problemi s 30xx serijama.

Nemam pojma za probleme, kod nas takvih traktora nema, mislim takve serije, barem ja nisam vidio...
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ne fali masseyu apsolutno nista ako je uredno odrzavan i ako nije poderan i izganjan. Bez problema moze stati uz bok daleko mladjim pa i nekim novim traktorima.
Ako je u pitanju neki izganjani kramp i ako se kvarovi ne saniraju na vrijeme onda bolje bjezati od njega glavom bez obzira.. Istina je da ta serija boluje na odredjene stvari ali ipak mislim da nisu zasluzili takav los glas koji ih prati. Sve je to uglavnom do neodrzavanja..
 
L

las2

Guest
http://www.youtube.com/watch?v=2rH681CYDgw

Evo jedan zanimljiv video za popravak aluminija bakra mesinga cinka magnezija i ostalih magnetičnih materijala, ima za kupit na ebay-u za nekih 200-tinjak kuna, dok uvoznik za hr traži 320 za paket....

Ja sam si naručio i stvarno elektrode su zakon, sve je kao na videu, poznatije su i pod nazivom hts-2000....
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
hahah,koji likovi
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=KYCydV26h-Q[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh