• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Znat će Bobo okreniti gume ;) Slažem se sa Puknutim, prije su inžinjeri znali rabotu i dobro grijali stolice dok su nešto dali u proizvodnju, ovo dalje je čista konfekcija.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Ne kužim ova 3 video uradka ,,, da ove dvije prikolice vuče tomo vinović ili zetor 30 KS to bi bilo ljepo za vidjeti ali ova zvjer na avaltu ,,,,,,,,,, hm ,,,,

o itekako je lijepo za vidjeti.. za pocetak lijepo zvuci MB-trak. zatim, ne vidi se cesto traktor koji vuci rekao bih 50ak tona tereta + masa prikolica i njegova vlastita. a tu je jos i cinjenica da je kod nas takva kompozicija zabranjena dok u uredjenim europskim zemljama se to vuce bez pardona.

ali to je meni zanimljivo. netko mozda vise uziva u zvuku i pogledu na tv-a ili zetora 30 konja
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
zanimljiv video
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=hSP5pOWAdf4[/YT]
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Pukla prednja hidraulika naživo :mad::

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=PaMuwf1B6e0[/YT]
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Velike sile su to kad se ralica gura,i jos kak vidim nema nikakvo osiguranje kod ralice da bi preskočila prepreku,a pitanje kaj je bilo ispod snjega...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Svaka joj čast,za žensku dobro joj ide,samo zamjerka šta gubi previše vremena na okretanju i ponovo zalaženje u brazdu,neko bi se okreno u dva poteza dok njoj treba 5-6 puta napred nazad
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,912
malo vjestiji vozac i ide on sam vani, zakrece prednje tockove bzvz, spera odamah na pocetku, on ga zaglavio da nasjedne, tad je vec sve kasno
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Svaka čast na ideji, ovo još nisam vidio :icon_super:
Sad koliko je učinkovito :icon_question:
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,154
Pa el to sve jedan gazda kupil? Taj je sigurno dobil na lotu.. :icon_lol:
Tak i sad ova prica dok je bila s ovim eurojackpotom, reko ja da sam ga dobil samo bi sleperi stizali s taktorom i novim prikljuccima, a veli meni majka, pa ti si lud, pa vise nebi moral nikaj raditi nikad, a ja joj velim: a jbg kad mi je to gust..
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,691
to je sve poljsko manje više, lako moguće da imaju ogomne subvencije i ko zna što za kupnju njihovih strojeva.. kao imt recimo kak daje.... al opet, to je i tak bogatstvo cijelo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh