• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

BJONDA

Član
Tu od
2 Velj 2011
Poruka
208
ukrainka je stvarno dobra ali mislim da ovaj sa gredederom nema mozga a ne da ima velika m''''''''''da
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
sta se tice pluga okretaca radi se u hrvatskoj prodaje se pod njemackim imenom !

zivili !!!!!!!!!

sad vidim da nisam citiral sananu sa stranice prije...
da,ali to nije nasa pamet,to je strani gazda koji mizerno placa radnike,i odnosi lovu van...
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
El to oni nerade drenažu?
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=ueuj4dfodLQ[/YT]
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
malo bolje prikazano čemu to služi....
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=qvusDF0xF9o[/YT]
 

Dydy

Član
Tu od
6 Tra 2009
Poruka
306
Upravo to je visokotlacna pumpa koja sluzi za ciscenje odvodnih sustava , slicnu stvar imaju komunalna poduzeca za ciscenje kanalizacijskih cijevi !
 

starter

Član
Tu od
17 Ruj 2012
Poruka
193
nije cisti benzinac,upali na benzin pa se prebaci na dizel,imao sam sličnog englezera samo mladjeg i isto je imao takve sisteme...
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
I mene zanima taj motor na bencin i naftu.Daj neke podatke kak to radi.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Da to ide zajedno.BČSeske su bile na taj sistem ali da radi na naftu?
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
u firmi ima katerpillar ima benzinca sa 2 klipa koji služi po velikoj zimi upališ benzinca i preko njega pališ dizela
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Taj benzinac je umjesto anlasera ali tu je rečeno da se upali na benzin i posle prebaci na dizel (isti motor) e tu mi nešto ne klapa.
 

Najnoviji postovi

Na vrh