• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
kolko vidim,nista bolje nije islo jd-u nego zetoru,s tim da on ima vise konja,brzina,cilindara i tezine...

Uhvatio si me odgledo si video do kraja kaj ne ide ni john deeru
Za nepovjerovat da su je jedva izvukli
Ali ti novi zetori nisu nikaj spram svoje cijene bolje uzet deutz fahra ili kubotu razlika je u par tisuća eura
Zaboravljeni stari crystalci ovo novo puno plastike i elektronike
 

outlanderzg

Član
Tu od
1 Sij 2011
Poruka
401
Uhvatio si me odgledo si video do kraja kaj ne ide ni john deeru
Za nepovjerovat da su je jedva izvukli
Ali ti novi zetori nisu nikaj spram svoje cijene bolje uzet deutz fahra ili kubotu razlika je u par tisuća eura
Zaboravljeni stari crystalci ovo novo puno plastike i elektronike

Kolega čestitam, otkrio si toplu vodu. Da, novo je sranje, staro je zakon. Ti si valjda 101. koji je to uočio.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Uhvatio si me odgledo si video do kraja kaj ne ide ni john deeru
Za nepovjerovat da su je jedva izvukli
Ali ti novi zetori nisu nikaj spram svoje cijene bolje uzet deutz fahra ili kubotu razlika je u par tisuća eura
Zaboravljeni stari crystalci ovo novo puno plastike i elektronike

Pa i cijenom su povoljniji od konkurencije,a posljednjih godima imaju puno opreme u ponudi. Kod zapadnjaka placas samo ime,nema vise traktora koji budu isli 20 tisuca radnih sati,danas sve dolazi sa istoka,kvare se svi,a cijene osnovnog odrzavanja su paprene,nedaj boze da se dogodi kakav veci kvar... Tko voli nek izvoli,ali u startu ne trec usporedivati traktore koji su toliko razlicti po specifikacijama kao ovi zetori i jd iz videa... Ko da zakacis isti plug za imt 539 i 577,i onda kazes da 539 ne valja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
globalno gostpodarstvo je tak postavljeno da ne možeš sjebati njihovu poljoprivredu njihovim strojevima ...a upravo ti strojevi kojima se diviš su sjebali našu poljoprivredu
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
u nasu poljoprivredu je u zadnja dva desetljeca ulozeno toliko novca da si je svaki poljoprivrednik mogao kupiti po jedan ovakav traktor,a ipak smo tu gdje jesmo. uvjete imamo bogomdane,a zahvaljujuci nasoj nesposobnosti i gramzivosti te jalu,nikad se nismo odmakli puno dalje od konskog pluga. nije nas sjebao nikakav švaba, to smo si napravili sami...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Gogo, nemoj nasjedati na političke parole.
Postepeno je uništavano tržište, ukinuti su stočni sajmovi, krenulo se poticajima, rasprodaji državne zemlje onima "bližima vatri", uvođenje nepotrebnih poticaja (umjesto regulacije tržišta), da bi se oni "bliže vatri" i ogrijali...
Nestala se cijela sela stoke...nisu ljudi ljeniji nego prije, već su dovedeni u neisplativost. To nema veze ni s jalom niti s gramzivošću, a bome niti s nesposobnošću, jer su ti isti ljudi u drugačijim uvjetima, živjeli, radili i stvarali.

Ne veli se bez veze da je pero pogubnije od mača. Nažalost, tome smo svi postali svjedoci, osjetivši to na svojoj koži.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
nisu to politicke parole,nego moje razmisljanje koje stvaram od onoga kaj i sam vidim. U moj post su ukljuceni korumpirani politicari i nesposobni seljaci. Novci su se dijelili sakom i kapom,sve je bilo dobro kad se po grlu dobivalo 5 raznih vrsta potpore,a stoka se drzala po podrumima i tavanima. Kad su se kupovali novi strojevi,a drzava vracala velik postotak,kad su poticaji bili veliki,a prinosi sramotni... Poljoprivreda je pojela ogromnu svotu novca,a nismo se pokrenuli s mjesta,i tu je kriv svatko ponaosob. Svi su zatvarali oci pred ogromnom pljackom,jer su svi krali i muljali na nevjerojatne nacine. Sad je to doslo na naplatu,a svi upiru prstom na masone i sto ja znam koga. Mi hrvati smo najgori narod na kugli zemaljskoj,nikad nismo imali nista svoje,nikad ni necemo imati,i red je da budemo tuđi robovi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
S te strane ak gledaš, imaš praf.
S druge strane, izvana je to sve potaknuto, isto kak i u cijelom istočnom bloku, Egiptu, Siriji, Libiji, pa sad i u Ukrajini...a korist je izvukla nekolicina. Ak ćemo o ex Jugi. Brk su omastili bivši komunjerosi, koji u postali neoliberali, zapravo ekipa iz KOSa i UDBAe. Da je na vrijeme napravljeno ono kaj je trebalo, do mnogo toga nebi došlo.

NO, nebi se složil s ovom zadnjom rečenicom. Malo narod može toga promijeniti, pogotovo siromašan narod. Revolucije su uvijek pokretali siti (srednja klasa), a ne gladna raja. Ona je uvijek samo plaćala najvišu cijenu.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
revolucija jede svoju djecu,tako da je to jako opasna stvar,sto bi znacilo da i pokusamo nesto promijeniti,da svrgnemo loseg vladara,a nemamo nikog tko bi ga zamijenio? mi smo bili lose sluge losih gospodara,a i sad nista ne poduzimamo,nego kmečimo... bas kaj se tice poljoprivrede, nije se gledalo na duze rokove,bio je bitan samo socijalni mir,ulagalo se u nepotrebno samo iz zelje da se bude jaci nego sto je susjed,i svatko je htio biti onaj jedan proizvodac koji ce namiriti cijelu drzavu,a sve to bez ikakvog plana i programa... mislim da je doslo vrijeme da se odreze bolestan dio tkiva kako bi se spasio ostatak tijela, pa tko ziv,tko mrtav...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Da, samo bolestan dio nisu mali, nego (pre)veliki, kojima se i dalje otpuštaju dugovi, dok se male tlači...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
He he mislis?Skladno je napravljena,mali potrosac i tak to.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
U mene u selu ima jedna 8540
na prvi pogled je vrhunskki odrađeno ipak je to japanac pravio
jedini daju garanciju od tri godine ili 3000h
traktor je stani igledaj a sad vrijeme ce pokazat svoje :icon_pidu:
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Ovih dana i u moju ulicu stigla jedna. Ne znam koji je broj, mislim da piše M85nešta
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da, samo bolestan dio nisu mali, nego (pre)veliki, kojima se i dalje otpuštaju dugovi, dok se male tlači...

meni to tak ne izgleda,ali ok... pa kod nas se zivi kao u raju,oni sto su sirotinja, uvijek su bili i uvijek ce biti, isto je i s onima koji imaju...

U mene u selu ima jedna 8540
na prvi pogled je vrhunskki odrađeno ipak je to japanac pravio
jedini daju garanciju od tri godine ili 3000h
traktor je stani igledaj a sad vrijeme ce pokazat svoje :icon_pidu:

nije Kubota nikakva nova firma, rade se vec dosta dugo,samo nisu bili prisutni u hrvatskoj... u americi i njemackoj ih ima jako puno,a i u srbiji su popularne... garancija se nadoplacuje, ali servisi su papreni... makar vrijede tih novaca... citao sam da je nekom švabi riknulo nesto oko turbine,u roku 72 sata poslali mu cijeli kompletan novi motor...ima strahoviti ajnšlag,i lagana je pa je jako multifunkcionalna... cijele godine imas gore uske kotace,i radis sve poslove,a za oranje i pripremu nabacis siroke,i utege... tak se novi traktori otplacuju!
 

Najnoviji postovi

Na vrh