• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
koju mrcinu vuce! a prednji pogon mu ni ne treba,samo po zraku mlati... :)
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ima i u mom selu takav igrač,samo on je sa zetorom 4718 takvo šta radio po šumi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
ma ima mahera koji mogu iz stroja izvuci puno vise nego kaj se na prvi pogled vidi... ja sam uvijek bil fasciniran s ljudima koji ganjaju traktore po sumi,meni je to nocna mora, uzasavam se visina i nagiba...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Gogo dojdi u moj kraj da se rijesis straha od nagiba,s pampersicama ja castim he he
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
haha,pa ne bi valjda bilo bas tak gadno! :) meni je samo žao masinerije,ne bih da traktor surdukne u neku jametinu,prvo mi je on na pameti.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Joj mi smo znali imati razne havarije na oranju ali za sad nikad prehitanja,bili par put na najgi i potpirali ga i svasta,pa onda otkopavali.A najgori su mejasi,ti sunce ti ljudi su cudo,za metar zemlje bi se klal lijepo mu kazes ne ori tak ali ne.Komsija vec 3 godine unatoč nasem nezadovoljstvu podorava put i vec ga je tak odoral da mali traktor prazan jedva prode,a ispod puta je napravil mejas 1m+
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Je Dado.
Samo, nismo vidli ima li kardan?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Vidi se zadnji dif od kamiona, jednako kao i prednji ovjes s pogonom.
Sve se to da riješiti, no kardan ostaje gotovo nepremostivi problem.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Možda mu i netreba ako ne radi sa RD ili sličnim strojevima. Upotrebljiv je na raznorazne druge načine. Nekažem da je savršen ali svejedno izgleda močno.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Al ga je povlekel... uuuh.. c c c

[yt]https://www.youtube.com/watch?v=-JVUNAby8hQ"]https://www.youtube.com/watch?v=-JVUNAby8hQ[/yt]
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh