• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dobrih 30+ tona kukuruza :icon_smile:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=Yff2Gu4bMos[/YT]
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
S obzirom da znamo kakve kocnice imaju, tj da ih nemaju, neznam kako.. Tesko..?
Nesto je spojeno na traktor. Struja i jos nesto ali ne mogu odgonetnuti jeli to zrak ili kipa.
No, o tome sofer treba brinut. Meni je svakako zanimljivo pogledati takvo sta. A on nek staje kako god zna.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Jako tesko on staje i sa jednom takvom prikolicom bez kocnica. To gura ko blesavo kod zaustavljanja. Vjerujem da je ovo izvedeno samo par metara za potrebe snimanja. Jer sa takvim konvojem ne moze savladati zavoje a kamoli zaustavljanja.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
S obzirom da znamo kakve kocnice imaju, tj da ih nemaju, neznam kako.. Tesko..?
Nesto je spojeno na traktor. Struja i jos nesto ali ne mogu odgonetnuti jeli to zrak ili kipa.
No, o tome sofer treba brinut. Meni je svakako zanimljivo pogledati takvo sta. A on nek staje kako god zna.
Ak ima zrak spojen prikolice če zaustavit traktor :)

Kako izgleda to je samo za potrebe snimanja bilo,ali ništa što bi moralo čudit..Ovo povuč nije neki problem kad je na tvrdom putu..
Jedino što sedmica to povuče puno lakše od bilo kojeg traktora 70ks...
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=EtE92Hxh_Ow[/YT]


U kojem to smjeru ide poljoprivreda čsiti "ŠMINKERAJ" pa nisu seljaci modni gurui.
Bojim se ja sveg toga, nije to zajebancija sad su vec gps navodenja i kojekakva sranja šta ce ispast za 10 godina ne smijem ni razmišljat, a ja od stari lokomtiva ne bježim. Prodaju ljudima rosu u podne, o tome o manjem izbacivanju co2 a herbicida fungicida i pesticida sve vise i vise, ko je do prije 20 god znao za žutu rđu ili sovu pozemusu ili aflatoksine i mikotoksine to su sve stvorili školovani ideolozi da uniste seljaka.
 

Najnoviji postovi

Na vrh