• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Tak je :drink:. Nekad si sa 2 krave i 2 ranjenika bil gazda u selu za kojeg su se menjali stoljnjaci kad uđe u birtiju, a vide sada :=:)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Zanimljive su ove vrece za bale, ko ne radi puno bala godisnje i ako se dadu koristiti par godina, pun pogodak..

A ovaj sto snima iza roto kose bez zastitne cerade na njoj, samo nek se igra sa srecom..
Dok ga ne okrsti kakav kamencic u pol cela..
 

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
I ja sam mu zamerio za ceradu, staviće je na prvi kamen..
Sve je to lepo, samo mi nije jasno kako može Ursus da balira sa ovom presom, još sirovo... Mora da mu nije lako...
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Kukuruz pod folijom da što brže proklije...zanimljivo :(happy):

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=OM2jaRGrou8[/YT]
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Jeli ima gdje kod nas ovak slično ?
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=RNdLvLMWh_4[/YT]
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ima u mojem selu zemljoradnička zadruga "Agroobjeda" ne rade baš toliko zemlje kao i ovi ali ovi duže posluju i za koju godinu tu će to biti.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
[YT]Das Brummen kommt, wenn ich fahre an der Seite, bezweifle ich, die Lager Kegelplatte-Gang-[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Taman se zalaufa,i dođe do kraja parcele...
Po zvuku se čuje da motor nije najsretniji pod tom tanjuračom,al nema dima,kolko ja vidim...
 

Najnoviji postovi

Na vrh