• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Kad mu iščupa prednji kraj onda će biti . :icon_axe:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=sPBavmtXsr4[/YT]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Kak je to posijano i kak uspije tak precizno voziti da ne pobere red?
Rado bi ga videl na nagibima u ilovači.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Vidi se u pocetku da predje preko reda s tim. Vjerojatno ne zahtjeva preciznost, ne moze ostetiti kukuruz,ali mi nije jasno kako..
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Bil je taj stroj u Gudovcu ali nisam htel ispitivati kad nemislim kupiti ali da nebi probal to nemrem reći.
To razbija i pokoricu. Ima ga na njuškalu.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
uzmite neku šipku koja izgleda ka radno tjelo ovog oruđa pa probajte pogoditi biljku ..nema šanse ..i ..odmah vam bude sve jasno kako radi
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Meni one špice kaj se vrte izgledaju kao da suvplastične.:(smirk):
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Kako god da izgledaju, ne mogu si zamisliti da se s tim prodje preko male stabljike i ona ostane u zraku i netaknuta, zemlja i korov nadignuti.


Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ti štriglovi postaju sve popularniji,kao i oni s federima za rad u žitaricama,isčupa korov,a biljka je netaknuta,radi različite ukorijenjenosti...

Karlo-ima u okolici VŽ jedan takav,nisi vidio slike u grupi na Fejsu?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Bilo je to prije neka 2-3 mjeseca, još su radili pokuse na tabli mislim pšenice,pola su prošli sa štriglom,pola ne,rekao je dečko da će javiti kakav je rezultat.
A mislim da takva obrada usjeva znači isto koliko i jedna prihrana,bar se tako meni pokazalo u kukuruzu...
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ovog 7615 je milina za gledati.:(clap):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=1_P4u9GvKrw[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh