• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,315
Da je bila dulja sajla i da je Holandez imal veči zamah ja vjerujem da bi im od prve uspjelo ovaliti prednji kraj
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Ipak konji nisu konji ako nema cilindara...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=8M7jHGS8sDI[/YT]
 

Tomo1987

Član
Tu od
4 Kol 2010
Poruka
616
A koji bude odgovor kad zdrobi getribu?
Ovo su vaginalije što ovaj učini stroju za sat vremena...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ipak konji nisu konji ako nema cilindara...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=8M7jHGS8sDI[/YT]

Gledam malo tvoj i ovaj video:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=oolZ_FOf9RU[/YT]

Nisam se dosad baš interesirao oko takvih traktora,ali sad me stvarno iznenadilo kako su kabine loše napravljene,jeftina plastika je unutra,i hrpa glupih rješenja... Prekidači iz Golfa 2 u Claas-u,i onaj hod mjenjača na DF-u,ili ručice izvoda hidraulike u MF-u,ili mjenjač u NH-u... Čisti šlamperaj kod svih traktora,a cijene astronomske...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
E nisi znal kaj bi MF-u nasel pa su te rucice zabolile.:icon_e_biggrin::icon_e_biggrin::(talk):
A i vece serije MF (ovisno o opremi)imaju elektronske kiper ventile tak da nema rucica i po cemu ti ove rucice vise smetaju nego na DF ili NH?:(nod):
A kabina je svemirska,samo joj JD konkurira.:8):
Tak da..
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Eto,baš su mi upale u oko. Sve je to lijepo,ali nekak sam očekival više,velim,nisam se prije interesirao,i baš su me svi skupa neugodno iznenadili...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Nino ne prdi. Pa po cijeni i mozes jedino mf-a usporedjivat s jd, a za te novce takvih greski nebi trebalo biti.
Nh-u te jadne rucice bi puno ljudi oprostilo po 20-30 i vise tisuca eura manjoj cijeni.
Ja ga ne branim, neupitno je da nh ima losiju zavrsnu obradu ali opet se vracam na cijenu.
Sta si toliko zapeo za njega kao da su ti poklonili jednog.
Nek te ne zavara nick, marke me ne diraju koliko omjer ulozenog i dobivenog.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Dobar stroj, pravi komad zemlje i samo nek neko vozi gorivo. Šta više treba ?
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=lRkBnX55BwE[/YT]
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A ne prdim
Mf je mf i gotovo i glupo jej traktor ocjenjivati po nekim detaljima,tipa rucica.
Zasto sam zapeo za mf,neznam to ti je ko da se zaljubis
Neznam mozda drugi vide nesto sto ja ne vidim kod njega ali meni kad gledam neki drugi traktor jednostavno nije to to i gotovo.
Kod mf je sve kak treba biti.
Provjeren je to traktor,mjenjaci su provjereni i jos dan danas neki traktori nemaju to kaj je on imal prije 10 god,hidraulika je isto usavrsena,motori su SISU to neznam kak je nisam probal ali ga svi hvale.
A i kad gledas ove nove mf je jos donekle i nekak napravljen.
Cijena je visoka,ali opet i drugi traktori su skupi,kaj znaci kaj je jeftiniji ako je goli.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A ne prdim
Mf je mf i gotovo i glupo jej traktor ocjenjivati po nekim detaljima,tipa rucica.
Zasto sam zapeo za mf,neznam to ti je ko da se zaljubis
Neznam mozda drugi vide nesto sto ja ne vidim kod njega ali meni kad gledam neki drugi traktor jednostavno nije to to i gotovo.
Kod mf je sve kak treba biti.
Provjeren je to traktor,mjenjaci su provjereni i jos dan danas neki traktori nemaju to kaj je on imal prije 10 god,hidraulika je isto usavrsena,motori su SISU to neznam kak je nisam probal ali ga svi hvale.
A i kad gledas ove nove mf je jos donekle i nekak napravljen.
Cijena je visoka,ali opet i drugi traktori su skupi,kaj znaci kaj je jeftiniji ako je goli.

Danas kad su svi traktori po pitanju komponenti (motor,mjenjač i hidrauliku pravi par velikih tvrtci,i svi to koriste) više-manje isti,upravo je dizajn i ergonomija ono po čemu se prosuđuje i bira traktor,bar ja tako mislim,i onda nekog može mala sitnica odvratiti od kupnje. A ukusi su ukusi,tu smo svi različiti...

Dobar stroj, pravi komad zemlje i samo nek neko vozi gorivo. Šta više treba ?

Uh,meni samo da netko da jednu ovu uvratinu,čisto dosta...
Kakve zemlje oni imaju u polderima,ovaj Lemken izore par ovakvih parcela,i mora na zamjenu svih potrošnih dijelova...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Nino, pa ista getriba (kao na MF-u) je i u Claasu, a motor je ili Perkins ili nekaj drugo.
Uostalom, rekli su da Claas ima najprostraniju kabinu.
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,207
Meni nije jasno zasto onaj onu zemlju ore, a izgleda kao da je pripremljena za sjetvu..
I opcenito svi ti veliki plugovi na tim videima zaoravaju cistu golu zemlju..
Nek frajeri zaoravaju kukuruzovinu ko mi s ovima svojima drkalima..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Nino, pa ista getriba (kao na MF-u) je i u Claasu, a motor je ili Perkins ili nekaj drugo.
Uostalom, rekli su da Claas ima najprostraniju kabinu.

To sam i ja bil rekel da je mjenjac na MF i Claas traktorima isti jer oni suraduju ali je neko rekel mislim da kolega Motohod da nisu isti.
 

Najnoviji postovi

Na vrh