• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

E

el pibe

Guest
Nemojte se zavaravati da su poljaci lajbeki.Prošla su ta vremena i to kaj vam je pričao netko prije deset godina.Znam ja kak je vani,uspjeli su se izboriti i među najplaćenijom su radnom snagom u Njemačkoj.Za razliku od nas kaj sad delamo gore za takve novce da smo mi ti kojima se smiju.Nije da raspolažu superznanjem ili se ističu majstorstvom ali su sigurno složniji.Tako da mogu reći da su daleko mentalno napredovali za razliku od nas.A to kaj mi odlično baratamo sarkazmom i podcjenjujemo druge to su neke naše "kvalitete" i interne fore kojima se moremo samo mi smijati.Među ostalom stvarno smo jako "napredovali"unazad nekoliko godina.Prednjačimo u svemu što ne valja.Tako da se nemojte rugati drugima pogledajte koliko smo pali u svemu.U poljoprivredi i obradivim površinama smo slabiji nego za vrijeme austrougarske.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Pa ko se ruga.
Ako je neko iskoristio eu fondove onda su to oni
A ti kad dignes poljoprivredu dizes i sve ostalo i industriju,metalurgiju,preradu i jos puno sektora,to je lancana reakcija
A oni su itekak u tome uspjeli.


Poslano sa mog D5103 koristeći Tapatalk
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Pa kaj fali Laverdi?
Bas to sto ih fali je najveci problem. Odi na njemacki oglasnik i sve tri agco marke nema skupa za jednu desetinu claasova. A di su onda jos nh, jd, df, case...Svi redom popularniji i tehnoloski napredniji. Svaka im cast za traktore ali fendt je tu radi reda. Zato su i uzeli tu tvornicu.
 
E

el pibe

Guest
nino 6110,Vrati se unazad nekoliko postova i pažljivije čitaj.Nisam bez veze bubnuo nego sam reagirao na glupost.A kaj se tiče fondova nisu u Hrvatskoj ostali kratkih rukava,bez brige.Osobno bi to ukinuo odmah.
 
Posljednje uređivanje:

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Koliko pratim, trenutno u poljskoj je daleko od bajnog što se tiče poljoprivrede. Samo što to naši mediji ne prenose. Bili su nedavno najveći prosvjedi u povijesti poljske.(početkom 2015, ako se ne varam) Puno njih je uzelo prevelike kredite da bi mogli uzeti dio iz EU i sad nisu u baš najboljoj situaciji, krediti ih veoma stišću. Nemaju novaca za kredite, a kamoli za što ostalo. Nešto slično kao i što je bilo kod nas. Puno se pogodovalo velikim kompanijama na štetu malih, samo što se to ne piše kod nas. Tak da nije baš sve med i mlijeko kod njih, kao što se ovdje priča, daleko od toga.
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Ovo sam jednom probal i skoro ostale ruke na kurbli
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=W4Snjq_VfF4&ab_channel=%D0%97%D0%B2%D0%BE%D0%BD%D0%BA%D0%BE%D0%9C%D0%B8%D1%98%D0%B0%D1%98%D0%BB%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B[/YT]
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Svašta ljudi i stave na televiziju, a ovaj brko je ponosan na skalamužu nezna kaki je grob napravio, mogu samo reć šteta materijala i boje.:icon_pidu:
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Napravili prezentaciju u zemlji na kojoj samo da sijačom pređeš nakon oranja bi bilo dobro, kad toliko hvali, šta nije pokazao demonstraciju u ''masnoj'' zemlji, onaj tko radi sa RD sigurno u takvoj zemlji ne ide 3km/h. A i ono za reduciranu obradu mu isto ne drži vodu. A i još štošta.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,224
Mogli su barem spustiti ovo crtalo na plugu :). Da barem plug radi kako treba. Volio bi vidjeti kako bi taj njegov stroj radio u brdovitom kraju hehh.
 

Najnoviji postovi

Na vrh