• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Malo off;ali isto riječ o veterinarima.Bavim se lovom i držim pse.Prije par godina jedan stari pas se razboli i vozim ga sedam dana na injekcije u susjedno mjesto,nakon terapije veterinar kao voli lovaške pse i uzme mi,vidno raspoložen.90 kn.Ja osto paf....aj dobro.Za par mjeseci isti slučaj(isti pas,ista bolest)odem tamo,dobije jednu injekciju koja kao drži 3 dana......uzme mi 500 kn....e ko sad lud?:(doh):
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
da dobijem na lotu, kupio bi 100 jutara zemlje i nove strojeve i to bi radio, pa makar iz gusta

Ajde, fala bogu, pa nisam sam. Kad to kažem nekom svi se sablažnjavaju i govore da nisam normalan a nekuže da uživam u radu sa strojevima.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Niste ni vas dvojica jedini. Da dobijem silne pare, 99% bi bilo ulaganje u poljoprivredu. Volim to i kraj.
 
E

el pibe

Guest
Malo off;ali isto riječ o veterinarima.Bavim se lovom i držim pse.Prije par godina jedan stari pas se razboli i vozim ga sedam dana na injekcije u susjedno mjesto,nakon terapije veterinar kao voli lovaške pse i uzme mi,vidno raspoložen.90 kn.Ja osto paf....aj dobro.Za par mjeseci isti slučaj(isti pas,ista bolest)odem tamo,dobije jednu injekciju koja kao drži 3 dana......uzme mi 500 kn....e ko sad lud?:(doh):

Labavi,inflacija je u pitanju:D:Kuna je oslabila:biggrin:
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
Ma neču više o tome ,nije tema......u pitanju je deri di stigneš i koga možeš,osobno sam jednom zodom ulovio veterinara di razređuje cjepivo sa vodom.:icon_mad:
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
E kad bi samo veterinari bili problem....
Kam god odes izades van oguljen ali onak.
 

labavi01

Član
Tu od
2 Ožu 2013
Poruka
602
I ja bi da dobim jackpot sve ulozio u poljoprivredu:)
E pa gospodo i ja isto,napravil bi ženi velki plastenik da mi nemre stalno kvocati,a ostalo bi posuđival na kamat,nebi lihvaril,2% mesečno uvrh glave,a ne kak sam ja negda plaćal 5-10%,e to su bila vremena za lihvare.........
 

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
Ljudi a šta je sa mnom i ja sam ja taj koji bi za selo ruku dao al lijevu.:biggrin:[YT]https://www.youtube.com/watch?v=VV5TKIHPeW0[/YT]
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Evo i ja se pridruzujem toj grupi. Najbolje mi je kad se nadjem u drustvu gdje se povede polemika oko auta pa se ja ukljucim sa traktorima. Hehehe.. pogledi drustva su neprocjenjivi. I puno njih me pitalo pa kak sam tako zaludjen poljoprivredu. Al eto, to mi je u krvi vjerojatno .

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Hahaha tak i meni vele da sam vec dosadan s traktorima
A imam prijatelja jednog kad se mi dva raspricamo drugima usi ocu ispasti.[emoji12]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
Što ga mali praši! :icon_pray:
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=PaxmDfk4ICk[/YT]
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Poljaci opasno napreduju po pitanju poljoprivrede

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=mkOZFvtQyO8[/YT]
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Da su mentalno napredovali uzeli bi pravi kombajn, a ne nekog talijana obojanog u fendt boju.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,077
Pa za vožnju po dvorištu je OK :)

NH, koji je to kombajn u originalu?
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh