• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ma neam ti blage veze,uglavnom,stariji je od mojeg...To je dedin auto ,moj je na popravku
Stavil samsliku u temu Automobili

Na cesti od West Gatea prema Zaboku imaš lepo znak ukidanja zabrane ograničenja i do sljedečeg znaka (70) smiješ voziti 90 (a smiješ i 10 više)
 
Posljednje uređivanje:

zagi01

Član
Tu od
20 Pro 2013
Poruka
296
Fabia 1.2 HTP 2001. god

Ja ne vidim nikakav problem tu,moje oči su na cesti a ne na mobitelu (zato i je tak mutna slika) i uostalom tu je dozvoljeno 90-100 km/h

Oči možda jesu na cesti..al gdi su ti ruke?:(think)::(think):
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Decki nema smisla. On misli da je u pravu. Bogek mu nek rasvetli pamet prije nego se, nedaj Boze, dogodi neko sranje.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Nema smisla raspravljati se tu s menom,ja sam stavil sliku kamere,ostalo nije vaša briga
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Gle Tino, danas nema anonimnosti.
Sam sebe okrivljuješ i javno podastireš dokaze svoje krivnje.
Misliš da nitko iz policije ne čita kaj si sam tu napisal?
Nemru te zbog toga prekršajno goniti, ali na sudu ti to mogu uzeti u obzir kao obrazac ponašanja, kad napraviš još neki problem.
Za sad si imal sreće, no pitanje je kao te bi dugo služila.
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Nema smisla raspravljati se tu s menom,ja sam stavil sliku kamere,ostalo nije vaša briga

Tino ovdje si cuo dosta kritika od ljudi sa puno zivotnog iskustva,,,
Ja cu ti prepricati samo jednu moju zivotnu situaciju gdje je do sudara doslo za samo 2-3 sekunde nepaznje,,,
Situacija Žabno, magistrala pravac prema Bjelovaru, vozio sam 50-60 iza jednog kombija sanducara (onog za građevince) vozimo se po ogranicenju od Cugovca, on prvi ja iza njega, mobitelirao nekoliko puta tijekom puta, preostao mi samo jedan poziv koji trebam primiti,,,
I tako vozimo se u Žabnu prosli centar kad zazvoni mob na suvozacevom sjedalu, vrijeme jesensko sumaglica koja curi, cesta skliska, automatski pruzim ruku prema mobu pogledam, to je poziv koji sam ocekivao, mobitel klizni a nisam se uspio niti javiti, pogledam ispred sebe kombi stoji, on stoji, pjesacki prelaz je u pitanju, kocim, klizim ko po ledu i duf, nabijem se ispod njega,,,
sva sreca nismo isli brze od 50 pa je i steta bila neznatna, komplet prednji kraj,,,

Hocu ti reci da vrag nikad ne spi, da mi je netko ovo govorio prije nebi vjerovao ali buduci da sam to dozivio vise na mob ne razgovaram u voznji,,,
mislim javim se ali prvo skretanje i tek onda razgovaram,,,

Zato bez ljutnje, pamet u glavu i slusaj starije da dugo zivis i dobro ti bude na zemlji,,,:eek::
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino na šoferšajbu stavi sliku kak da si u prometu , podigni jedan prednji kotač povuci ručnu i vozi u mjestu i snimaj ma ima da Škodilak ide 200 km a svi sigurni a ti brz :icon_super:
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Pa mu je onda lakse u fotosopu samo pomaknuti kazaljku na zeljenu brzinu,,,:(wasntme):
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Tino u prometu sam svaki dan kao i mnogi drugi, nemozes ni zamisliti kolika se sranja dogadjaju i moguća i nemoguca, zato pamet u glavu i sretno!
 
E

el pibe

Guest
Prijedlog moderatorima da neke stvari treba prebaciti u novu temu primjerenijeg imena:"Kaskaderstvo i idiotizam"."Debilizmom do pozornosti 1".:icon_toilet:
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
620
Kakvi dušebrižnici a 9/10 vas telefonira u voznji, to se zove dupli standardi.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Ti sigurno nisi nikad telefoniral u vožnji...
Telefonirati je, ipak, manje zlo nego slikati i imati zauzete obje ruke.
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
Ali zanimljiva izvedba je to,volio bi uzivo pogledati
Kolko sam shvatio dobila se veca gazna povrsina a time i bolje prijanjanje a zbog gibljivosti guma i stabilnost.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
To je efekt kakav ima radijalna u odnosu na dijagonalnu gumu.
No, mislim da za izvedba nije za cestu, već isključivo za polje.
 

Najnoviji postovi

Na vrh