• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Kako se montira ova guma ili se uzimaju i druge felge odnosno komplet iz fabrike .
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=-GIJQLc-Ntw[/YT]

Sad su mi neke stvari jasnije :icon_e_ugeek:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,520
Mene zanima kaj se s tom Mitasicom događa kad se ona sredina blatom ispuni, mora da ga mnogo unutra stane.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,590
Pa ako je blato kao blato, mekano i gnjecavo, po mom mišljenju da bi ga izbacivalo van?

A usput, dodatni utezi.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,537
Mitasa kao jednog od najvecih proizvodjaca kombajnskih guma volio bi vidit u tim dimenzijama. Ipak je puno jeftinija alternativa gusjenicama.
Blato bi izbacilo van na tvrdom samo treba velika lopata [emoji2]

Potrosnja usljed manjeg proklizavanja bi mogla samo past. Naravno tamo gdje ga ima podosta.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,264
Da malo prevedem, guma se montira na postoječu felgu kod za to školovanih vulkanizera...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
a nitko ne komentira da su to mitas.

E,da,meni je to prvo upalo u oko... Ovakvo nekaj bih očekivao od razvikanijih firmi... Uglavnom,jako zanimljivo izgleda,možda bi to izbacilo iz upotrebe gusjenice na traktorima. Vrijeme će pokazati.
A potrošnja bi mogla rasti kod vožnje po tvrdom,u polju bi potrošnja mogla samo pasti,pošto kotač proklizava čak i kad se to možda okom ne vidi...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolege da malo pustimo našeg Tineka on je več veliki dečko i sam zna kaj je za njega dobro .
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,245
Ja sam se vozio s kolegom 120-130.. Nije baš ugodno :D al tamo gdje je 50 ograničenje kolege voze 150-160. Naravno ne obazirem se na njih :).
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Ja sam vozio kroz naselje 87km/h i dobio kuci cestitku od 2000kn. :-/
Bome mi to vise nije palo napamet. Kazu mladost ludost, dok ne naucis na svojoj kozi.

Poslano sa mog GT-N7100 koristeći Tapatalk
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
A nitko ne spominje koliko se smanjio klirens svakog traktora nakon ugradnje tih Mitasica??
 

Najnoviji postovi

Na vrh