• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

AcaAleksic

Član
Tu od
2 Lip 2014
Poruka
233
Hahaha, sve si pronasao, sad sam i ja video, ovaj link sa fb je ona.. Sve ima smisla.. Izvinjavam se za prethodni post ipak je postena devojka, san svakog mladog poljoprivrednika.. :)
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,208
Decki, sve je to lijepo, dok se silira, sprema sjenaza, sve to strojevi naprave, ali treba to netko i pohraniti stoki, jos ako su krave treba ih i dojiti dva puta dnevno..
Bas me zanima jel ta ide i u stalu u govna, i ja sam nekad mislio da je s traktorom tesko napraviti, ali decki moji, dva puta na dan u stalu, jos ako su krave u pitanju, to je muka kakve nema.

Ja uvijek dok gledam te videe (spremanje sjenaze, silaze), mislim si ko bude to sve dal pred stoku, da se pojede..
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,499
A ima izuzimaca silaze,mikserica naravno uvijet je adekvatna farma.....a imaju i vile.:(whew):

A na ovom videu su vidi kak je zeko ustvari na brzinu sklepan bil..je koncept i sve ali su mogli poraditi na detaljima ipak..
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Zasto su zene u i na traktorima tolko cudno kaj u vasim krajevima zene ne rade s traktorima:confused::confused:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Kod mene doma su dvije zena i sestra da imaju strojeve ko ove s videa nebi ih moc istjerat iz traktora a u kraju ih dosta i dosta njih koje drze malo veca gospodarstva na jednom od 30 muznih krava drze zena od oko 40god i kcer joj od oko 18god sve same rade muz umro od raka al i prije su zajedno sve radili!!
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
Svaka čast curi....... :)
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=OYTtM77cFZo[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh