• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Pa i nije se baš poigrao...

Prvo je Zetor prije krenuo, Ursus je vrtio. Zetor je stao, Ursus povuko, a Zetor vrti, onda je Ursus stao, Zetor povuko, a Ursus vrti.

Tu su oni...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Re: Jedan za Željka

[QUOTE=ZJ;
Hvala ZJ vidiš kako neka sitnica odlučuje prevagu .
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
U,jadna...
Sličnu situaciju sam ja imao s veprom,usred sela i usred bijela dana,samo sam ja stao na vrijeme,ali gad se nije htio maknuti s ceste desetak minuta...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Pa vidi budala da pored ceste stoje krave, zasto nije ulaganila, ..zao mi krave razbi se ko plisana igracka
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
U,jadna...
Sličnu situaciju sam ja imao s veprom,usred sela i usred bijela dana,samo sam ja stao na vrijeme,ali gad se nije htio maknuti s ceste desetak minuta...

Dasi imao odgovarajucu opremu :icon_axe: nebi imao tih problema
A bilo bi i kobasica :icon_pidu:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ja ne jedem meso,ali krzno bi dobro došlo za otirač... :)
A to je bio polupitomi vepar od jednog umirovljenog lovca,pobjegao je iz dvorišta,i sunčao se na cesti,ali svejedno se nisam usudio van iz traktora da ga probam potjerati...
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Vec bi se nasako neko ko jede.
Ja kontam da si autom bio, kad nece sam sto mu nisi pomogao traktorom
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
A što bi bilo da je pop***io,izgrizao gume i blatobrane??? :icon_e_surprised:
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Imao sam i ja slicnu situaciju. Samo sam bio spor, a i svinja je bila vijetnamska [emoji3]
686dcb12e400a99cd56676b67dfdc3c1.jpg
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Haha,pa vepar je to,šta ja znam šta on može uraditi,luda divljač,bolje ih se kloniti... :)
 

Najnoviji postovi

Na vrh