• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Velika šteta čovjek kupil traktor za kakav je imal novaca a sad bez njega a garant nije osiguran :icon_scratch:
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Pa men da je poceo gorit ja bi rukama baco zemlju po vatri, kako zgulio kleme sa akumulatora :(hi):
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
Nama se 533 zapalio usred polja dok smo kupili slamu ili tako nešto i poletili nabacali zemlje i ugasili ga...
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Nekad jednostavno ne stigneš napraviti ništa.
Gledao sam jedan video nedavno gdje je gorila balirka a čovjek je ostavio i traktor da izgori.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Znam taj video i nije mi uopće jasno sta je covijek očekivo,da je samo klin mako i sve ostalo počupo bila bi manja steta nego ono sta je napravio
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,586
Koliko sam vidio po FB-u za ovog MTZ-a, traktor ponovno radi i završava oranje.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Po ravnom ni ne zna da vuče... :)

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=xFr6mbxnP74[/YT]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Di buš uopće našel takvu prikolicu? Trebalo bi pol Zagorja pokombajnirat da se napuni... :)
 

SonnYYY

Aktivni član
Tu od
15 Lis 2012
Poruka
425
Uglavnom pretjerivanje. Uspio ju je povuć zbog svoje (pre)velike težine, a vidi se da mu u prvoj na full gasa puna kapa. Bilo bi zanimljivije da su pokazali kako je ''prešaltao'' iz 4-te u 5-tu.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
To je tandemka pa ga i pritišće u pod, nije ko dvoosovinka kaj uopće ne daje traktoru nikakvu težinu, zato sam siguran da bi ju 533 povuko (ako prije nebu kuka pukla)
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Sony- bilo bi zanimljivije da ne lupaš bezveze,ne znam kaj imaš protiv Zetora,ali zanimljivo je vidjeti kako malac vuče,naravno da se neće isto nosit s tom prikolicom kao traktor od stotinjak konja za kakav je i namijenjena.
Tino-imam Ferca doma i znam kaj može...
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
To je tandemka pa ga i pritišće u pod, nije ko dvoosovinka kaj uopće ne daje traktoru nikakvu težinu, zato sam siguran da bi ju 533 povuko (ako prije nebu kuka pukla)
Jesi siguran da ga nebi digla u zrak isti tren?
A povuko bi je samo po asfaltu i ravnom.
Vukao sam proslu jesen s 533 17 tona bruto, dvosovinku s duplim gumama i mogao je krenut samo u prvoj sporoj da sam se morao drzat za volan od skakanja. Naravno, na super ravnom asfaltu.
Takvu prikolicu 60-70 ks vuce svaki tezi traktor bilo gdje bez brige. Samo sto takvih traktora i nema bas vise.
Kolega mi je jednom uskocio u pomoc s doradom f100 i jedva je izvukao 5-6 tona uzbrdo. Snage ne fali ali kila nema.
 

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,373
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=9NTtlPGaUIc[/YT]
...
 
Posljednje uređivanje:

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Marko, kolko je ovo tona bilo ?

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=iRprfdUJCy4[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh