• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

johnnewman

Član
Tu od
27 Velj 2014
Poruka
369
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=REkLrP0MiCk[/YT]
Svašta sam vidio na you tubu al 3 klipa sa 5 brazdi.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Dobra zemlja,mali zahvat,mala dubina,ništa drugo...
Evo,2 klipa sa tri brazde,možda bi mogao i sa četiri-

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=uCgBIrQScOI[/YT]
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Eto Lemkena koji ore lošije od IMT-a. Još uvijek tvrdim da nije uvijek do stroja nego ponekad i do majstora.
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Pa i ne moze lemken bolje orati kad je na videu goli plug. Nit deflektora nit pera nit pretpluznjaka. Samo daske i lemesi.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
A šta imt ima od toga ? Dobro da ima i cijelu dasku, deflektori su više za ukras nego šta stvarno rade i ovo je bilo više zafrkancija.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,827
Kod mene su bili za ukras jer se sve mota. Sad imaju upore pa nešta malo i rade. Na dubini od 30-tak cm valjda dolazi zemlja do njih.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Vidio sam i ja novi plug od 13 000e kako loše zaorava,sad samo ne znam tko je tome bio kriv...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
I kad bi na IMT-ov plug stavio pretplužnjake i dobre deflektore imao bi odličan plug i zaoravao bi isto ko i ovi od par tisuća €.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,434
A moj komšija samo zakvači plug i ore super, u pitanju je Landzberg plug. Stvarno plug ore odlično.
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Dobra zemlja,mali zahvat,mala dubina,ništa drugo...
Evo,2 klipa sa tri brazde,možda bi mogao i sa četiri-

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=uCgBIrQScOI[/YT]

Pa moj 533 bi ovde čudesa delal s tim plugom :(y):
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Nemogu a da ne komentiram, pa Tino nemas samo ti Imt 533, vecina ovdjhe na forumu smo ga imali, i znamo njegove spsobnosti, sta moze i za sto je namijenjen, tako i za druge strojeve koji se dizu u nebesa, stvari su jasne, masa stroja, proporcionalna snaga motora, dobre gume, ustimani plugovi i sta sad tu jedan 533 valja drugi ne valja, ili 533 valja a zetor iste mase, snage motora i velicine guma nemoze raditi sto ovaj radi. Dodje mi isto kao povlacenje traktora i odmjeravanje snage, puno faktora ovisi, tegovi , tocka kacanja, gume, .
Sve u svemu svaki stroj radi prema snazi motora, svojoj masi, rasporedu mase na pogonske tockove, e sad nijedna tvornica traktora nije toliko amaterska da radi strojeve koji izlaze iz optimalnih dimenzija,
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ne kužiš kolega,njegov 533 ima kraču cijev usisa zraka pa je zbog toga puno jači od večine[emoji40] [emoji16]

-ZGP-
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
A ne kužim kaj dižete te hrpe ruskog gvožđa u nebesa tolko, ja sam potpuno siguran u to da bude 533 oral s tim plugom isto ko i ovaj prdac na 2 klipa.
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Dabi vozao taj plug po njivi bi al dabi orao to sigurno nebi.
Pa svi znaju da po brazdi daje optimalno 30ks e onda je to poso.
 

Najnoviji postovi

Na vrh