• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Ak se uspiješ prevrnuti nasred ravne zaleđene ceste onda zbilja treba oduzet vozačku i traktor doživotno :mur:
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,228
Povuče te malo pored ceste i gotovo :). Kod mene je jedan prevrnuo 539 kad je orao, ore 10-15cm, upao u jarak od oranja i pod kočnicom ga okretao i završio na boku.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ak se uspiješ prevrnuti nasred ravne zaleđene ceste onda zbilja treba oduzet vozačku i traktor doživotno :mur:

Lako je s tuđim kur*em po koprivama mlatiti...
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino ti poštivaš dedu i tatu i to je jako pohvalno :icon_super: Ali kad ti odrasteš i kupiš svoj traktor tad budeš na konju :(clap):
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
To mi je i plan da ja osobno kupim traktor pa da mi ne kvocaju doma (ženski dio familije) da budem potrgal traktor ovo ono, a i samim time širim svoje mogućnosti u uslužnom radu...
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
A od cega mislis zivit, driftanja po snjegu ili hvaljenja 533, mogo si i neki ljepsi zivot odabrat a i to kvocanje bi ti moglo jednog dana falit, a unusluznom radu nema kruha, radio sam to tu kod mene di nema svaka kuca traktor i dobra cijena je i sve al u to se ne uzdaj, ako kupujes traktor za uslzno radit rade popij
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
Ako imaš mogućnosti posel je na prvom mjestu , ja sam se zemlja riješil nekaj malo ostalo al to je zanemerivo , a usložno se s traktorom radi samo ono kaj je isplativo , al od toga nema baš nekaj kruha .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Tino kupi traktor i napravi pokretni ringišpil i po feštama i evo novaca , nikaj od poljoprivrede i usluga .
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
Samo driftaj, svi oni koji ti zamjeraju ovdje na forumu na tome su isto to u tvojoj dobi radili, samo nemoj da to potraje predugo, cim prva cura padne na drift,
 

Tino

Dobro znana faca
Tu od
23 Svi 2012
Poruka
3,237
Pa gle krumpirko, ja za razliku od nekih i radim neki teži fizički posao, od uslužnog rada imam koristi, u plusu sam uvijek tak da ono, makni se.
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ma samo ti sljakaj netko mora i to, da si mi blize bis radio za mene imam posla koliko hoces, a ovaj radnik sta mi sad pili drva je vec pri izdisaju nije mi bas jako isplativ, mjesec dana jedna šuma...meni su ipak draži laksi poslovi i logistika ;) nismo svi za sve
 

seat

Aktivni član
Tu od
8 Ožu 2013
Poruka
934
Krumpironja zato nam je tako u državi što ima poslodavaca takih poput tebe kojimasu radnici samo potrošna roba.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Visenamjenski ima posla i ljet i zimi :icon_super:

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=GAPUHjpXDkg[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh