• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ovaj ore kao moj FERKO , kotači se vrte a traktor stoji , samo što je ovaj lagan na prvom kraju pa mu se diže , zato ja orem sa punim rezervarom i nemam tih problema dizanja prvog kraja ,,,,
[yt]https://www.youtube.com/watch?v=lCvkuOqG6Ug&spfreload=10[/yt]
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Na što su sve ljudi spremni...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=b-6GNG5bzLA[/YT]
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,547
Nedavno uzimam pistolj za vodu, gledam malo kvalitetniji za 50 kn, neki pored jos bolji oko 100. Uzmem taj jeftiniji i jos nekih stvari. Na izlazu gledam racun posto mi puno nesto. Vidim naplatili mi pistolj 100 kn. Vracam se, radnica gleda u cemu je rijec kad ono netko zamjenio pakiranja i lapio skuplji u pola cijene.
Stvarno svega ima...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Hah,dobro je ovo s pištoljem! Jbt,pa to se prvo treba sjetiti,meni nikad ne bi palo na pamet,čak i da ga baš hoću ukrasti,zatim se treba i usuditi...
Ajd,bar je platio pola cijene... :)
 

karlo.bozic

Član
Tu od
27 Svi 2011
Poruka
703
Jos i solidno ide 558 pod ovim plugom. Samo da plug ima neke deflektore da mu ne ostaje sva masa vani bilo bi super.

Poslano sa mog SM-N910C koristeći Tapatalk
 

univerzal

Član
Tu od
25 Stu 2014
Poruka
312
šOFER O BODOVA kaj vi mislite jel do traktora ili šofera
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=dCWixB_QaTQ[/YT]
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
Nije to moj traktor, imao sam 558 prije 10 godina, ali nažalost morao je otići...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Pa OK je naravno,puno pomaže kaj je i dobar plug koji se lagano vuče,ali se to ne može tako uspoređivati kao što johnnewman radi.
Ja vučem dvije brazde sa 80ks,2x16",orem duplo dublje i duplo brže,a nemam duplo jači traktor,i u težoj zemlji nego je ova,tako da se ne smije gledati samo broj brazdi.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,447
Njegov je zahvat 90cm, a tvoj 80cm, a brazdu manje imaš, a zahvat i ne baš puno manji. Taj plug i nije za dublje oranje od toga. Ali nigdje nisu uvjeti isti, nekome što je teška zemlja nekome drugome bi bila lagena.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,241
Ovaj relativno dobro ore sa 558 s obzirom da vuce 3 brazde, mogao bi bolje zaoravati ali kako zna biti i ovo je dobro.
Sto se tice dubine negdje je dobro dublje, ali recimo kod nas nema neke velike potrebe za dubinom, jer dolje dalje od 30 cm netreba nista traziti samo se vadi na povrsinu ona zutulja
 

Najnoviji postovi

Na vrh