• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Jako zanimljivi uradci , samo treba u youtobe upisati ISTINA O MATIJEVIĆU ,,,,,,

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=lJTmVx7hKrU[/YT]
 

lemon011

Novi član
Tu od
28 Pro 2013
Poruka
18
To je tako u svakoj industriji...ne mislite valjda da su ostali blesavi pa da bacaju povrat ili ono što se pokvari, uvijek postoji način da se iskoristi...dobar tek i uzdravlje :icon_wink::drink:
 
E

el pibe

Guest
zgzac ja cijenim obje marke isto tako ih i koristim:icon_thumright:Ali ovu Husqvarnu su dečki dobro zbrusili i ispolirali:icon_madu:Jednostavno se čuje da je nafrizirana.Sad samo koliko su dobro napravili posao i kak dugo bude ovak vrtila,to samo ta ekipa zna.Možda su je uspjeli dići da bude durala dugo a možda je već i pokojna:(
 
E

el pibe

Guest
Prave igračke Tino:icon_thumright:I onaj koji se ne bavi sa poljoprivredom kad vidi ovakve strojeve i krajolik odma dobi volju da se okuša u spremanju sijena.Ak niš drugo bar otave:icon_e_biggrin:
 

agronom

Član
Tu od
16 Stu 2014
Poruka
55
4805 traktora je prodano tam a kod nas 1279. to je sramota. i sad bu netko rekel da smo dobro ispregovarali sa eu, ma nabijm ga na k...
A interesantno kak u austriji i sloveniji ide CNH grupa
 

nino6110

Aktivni član
Tu od
19 Srp 2014
Poruka
1,496
Pa kaj nije na poljoprivrednoj sad zadnjoj receno da su slovenci registrirali tisucu i nesto novih traktora a mi oko 280 ak se sjecam????
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,547
*281
A nasi novinari su se toliko potrudili da su napisali samo top 3 marke. Ostale kao da ne postoje.
Nije nama eu kriva ni najmanje nego domaci lopovi i jude.
No znam masu ljudi koji imaju novaca za novi, a radije kupe polovni. Iz njemacke naravno. Vozio jabuke samo i tako to. Za par godina se cesu po dzepu no nema veze, i dalje zive u uvjerenju da su bolje prosli.
 
Na vrh