• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Bez opterečenja vrti ali kad se optereti preskakiva , osim ako nisu utamanjeni zubi pa konus ne izbaci .
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
A tako znaci.. Kao sto rekoh, nesto s vecim opterecenjem nisam probao,samo kosu.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Može, ali na Zetoru imaš samo 5 brzina i jedan rikverc, pa možeš pogon koristiti samo u, recimo, cestovnim brzinama (ili treba napraviti i reduktor na prikolici). Pri tome ne radi hidraulika (ako je pumpa u getribi).
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
A jel smeta ako Z3511 vrti tako u rikverc, onda se vrti i pumpa u rikverc.. Jel joj smeta to?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,188
Da, smeta joj. A i ne diže ak se kontra vrti.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Znam da ne diže.. Dižem nekad preko brzina hidraulik dok je kosa na njemu.. I onda dok se petom vozim sve zuji, prebrzo se vrti pumpa..
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Kod zetora kad je kardan preko brzina ne vrti pumpu!

Kak kaj tebi pumpa radi kad je kardan preko getribe(brzina)?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Varaš se majstore.. Na malim Zetorima kojima hidraulik radi samo kad i kardan itekako radi! O Z3511 govorimo.

Naravno da radi na 3511, na 6245 ne :).
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da ali to je direktan kardan a ne preko getribe,jel tak?

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
Jok, preko getribe.. Recimo loše su mandzete hidraulik pušta i vrtis ciklon sa 3511 sve super radi i diže hidraulik kad treba.

Dok sam znao sa 6245 vrtiti trećom direkt i onda pumpa naravno ne radi. Sve jasno kao dan!
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Čudno,al ako ti tak veliš vjerujem ti!

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,263
100%, puno puta probano.

Npr nosim malčer sa 3511 i hidraulik mi pušta.. Dignem ručku skroz gore za kardan i hidraulik diže preko brzina u hodu. Ali je problem što tako smiješ ići četvrtom do pola gasa, s većim gasom i petom se pumpa prebrzo vrti i nije joj to zdravo.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,954
Čudno,al ako ti tak veliš vjerujem ti!

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
Oficir Zetor 20/25/30/3511 ima kardan i hidraulik kak i Usrani . tek 3511s/4712 ima kak ti na 5211.
 

Steff

Aktivni član
Tu od
23 Pro 2010
Poruka
487
A papučica za kočenje pokraj kuplunga :D: :D:
Svakakve bedastoće ljudima padaju na pamet..

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=ZvsqtdWlg7g[/YT]
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
A največa fora je da je to sve skupa na 533 nakalemljeno mada u naslovu videa stoji veči brat.....
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Kaj se špotate !? Čovek je to barem napravil. Hajte vi bolje ( veće je netko tu napisal da ga je deda navčil - ne kritiziraj tuđi posel. Ti napravi bolje pa reci - E ovak se to radi !! )
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,614
A gle, meni da to treba ja bi to odradil ali onda bi to sve skupa povezal da ima smisla i da je povezano s zadnjima s mogučnošču isključivanja prednjih...., a kak znamo kak taj centralni bolcn izgleda kroz kratko vreme nakon piksiranja na 533 ....
Da si je čovek dal truda je, ali je trebal malo bolje to odraditi, mada stigne doraditi.
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,737
Vjerujem da bi to sasvim drugačije izgledalo u tvom aranžmanu. To sam više iz zafrkancije napisal ( onaj drugi dio ). U ovim mojim bregima bi to jako dobro bilo imati na traktoru. Ipak, svaka mu čast na izradi mada taj cilindar stvarno nikak ne izgleda tu di je....
 

Najnoviji postovi

Na vrh