• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Bezi sa tim samohodnim kompresorom to se ne moze nazvat traktor mene bi bilo sram imat takav samohodni kompresor zapalio bi ga rađe nego se vozio sa time i zasto nije na cesti nego na zemlji joj odero bi ferguson taj kompresor ko iz pi*ke
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Puki reci kaj očeš, ali taj samohodni kompresor može ljepo popunit kućni budžet ako imas uz njega plug, frezu, kakav malćer i tak neke sitnice. Od kuma stari je na burzi već 6g od kad im je firma propala, čovek prešel 50g nitko ga neće zaposlit, uzel od par lokalnih buđovana vinograde da im obrađuje, pa im šume odradi, usluge okolo vrtova i sl. Kaj da ti velim, ove godine je ulupal u obnovu kuće 20000€ bez kune kredita, ali mali prdec je stalno u pogonu. Živi u bregima gdje se i kokoši pod ručnom paseju, a ferci, ursusi i slični mogu sam plakati.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Nisam ništ pretjeral, dođi u Štrigovu, Urban i okolicu pa buš videl di je taj trimer zakon. Nisam niti ja neki obožavatelj tv-a ali u tim bregima su se i jači igrači usrali. Ako si videl moj video sa mozellom i fercom, e tu mozelu punu na vrh tomica i agtac navažaju po bregima dok je berba. Ne velim da je sve namlatil na uslugama, radi on i svoje gorice nekih 3-4000 litara, poljoprivredu, drva i svašta drugo za svoju prodaju, ali sve odradi taj trimer. Drugog traktora nema.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Kaj je tu smiješno, pa jel sam rekao da je to zaradil kroz godinu? Nisam. Da budemo iskreni, pa kaj je 20 kila eura u današnje vreme neki penez dok u globalu pogledaš? Ja sam svoj francusku poluproizvod u 7g splatil skoro 30 kila. Uzmi si samo količinu vina kaj napravi i od toga 90% proda, sam tu okrene 25-30000kn godišnje.

Poslano sa mog LG-E440 koristeći Tapatalk
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
i onda ga našprica mirisnim kokpit sprejem i proda pod novog , služio samo za međurednu i dohranjivanje
 

puky

Član
Tu od
16 Svi 2013
Poruka
232
Sta ce mu bit pa nije to tomo vinkovic (citaj samohodni kompresor) pa da se kvari ili slicno to je massey ferguson otac od imt-a o cemu da vise pricam :)
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Pa kaj ne vidiš stroj na slici njegova avatara.

Poslano sa mog G630-U20 koristeći Tapatalk
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,203
Al ga ovaj Fendt poteže... Al mislim da to nisu oriđiđi motori,nego neki frizeraj...
 

Najnoviji postovi

Na vrh