• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

RAZZOR

Član
Tu od
15 Ožu 2013
Poruka
114
ja imam takvu poteznicu novu ali samo poteznicu znaci centralni dio, bez ovih natezaca prema gore.
(vise komada)
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,327
Ta poteznica koliko se dobro vidi na snimci, ne visi na hidraulici, već bude zakačena posebnom bravom koja je otpuštena onom stražnjom polugom.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,453
Navodno kosi brzo 43km/h.

[YT]https://youtube.com/watch?v=TTDYNHKNPQk[/YT]
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,453
A to se i meni čini, ali vidi ga ovdje.

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=nZLKaYBbPAw[/YT]
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,558
Video nije problem ubrzati. Meni, koji se ne kužim u te stvari, se jedanput slučajno dogodilo da sam nehotice ubrzal video. Kaj tek mogu napraviti oni koji se kuže i imaju potreban alat (software).
Kolika bi trebala biti kutna ili obodna brzina noževa da stignu odrezati travu kod tak velike brzine kretanja?
 

VuckoH

Član
Tu od
11 Svi 2015
Poruka
618
Šta nisu to strižne kose.

Ubrzanost videa procjenite na temelju brzine rotirke,ako i je ubrzano sitno je.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,167
video nije ubrzan, prirodni su pokreti glave suvozaca u traktoru,
realan pomak kamere prema brzinomjeru od skutera,
i kako covik rece, rotirka se ne vrti ubrzano
 

KUBA125

Član
Tu od
27 Stu 2016
Poruka
236
I meni izgleda kao da nije ubrzan video.
Baš zbog brzine okretanja rotirke i pokreta suvozaća.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Brzina rotirke, brzina ispadanja trave iz kosilice, brzinomjer i općenito video. Uvijek se vidi da je ubrzano, koliko god prikrivaš.
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,859
Treba mu oduzeti dajca zbog lošeg ponašanja prema ljubimcu. Ja bi ga pazio i mazio :(blush)::(angel):
 

Najnoviji postovi

Na vrh