• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Hahah pa sta se čudiš, nekima ni sada ne treba neka ide tehnologja napred meni nije u cilju crnčit cijeli život
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Drugo je crnčit. O ovom slučaju je crnčenje kad bi to sve na ruke delal, a ovdje traktor radi sam, a gazda za stolom jede i pije. I kam to vodi !? Uskoro bu problem jer bu nacija predebela i nepokretna. A zbog čega ?!
 

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,033
Pa ja uvijek biram rađe pit i jest nego radit hehe radi ti za dvoje kad te tako volja, rađe odem sa društvom u teretanu nego radit
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
A pa baš za dvoje samo po potrebi. Al, vjeruj, ne bježim ni ja od stola :icon_pidu:.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Što je sljedeće ??
Još malo ni ruke ni noge ni pamet nam nebu trebala...

Ni nas nebu trebalo. A kad to roboti zaključe, onda nas niti više nebu.
Buš videl. :(giggle):
 

komer

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Srp 2008
Poruka
3,872
Neemorate se bojati,neko za taj traktor mora zakvačit plug,podesit ga,napunit rasipač gnojem,sijačicu sjemenom itd...nebu baš poljoprivrednik gladil jaja u hladu dok traktor sam radi...i i treba kupiti repromaterijal i dovest na polje itd...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,727
Komer, pohvali se Mujo Hasi da u Njemačkoj radi na kompjuteru.
Haso se čudi i pita ga kako to, kad je nepismen.
Kaže Mujo:
- ja samo pritisnem dugme, a vreća sama padne na rame ...

Pa ja uvijek biram rađe pit i jest nego radit hehe radi ti za dvoje kad te tako volja, rađe odem sa društvom u teretanu nego radit
Krumpi, vi Primorci ste susjedi Dalmatincima, a oni su prvi susjedi Crnogorcima...pa nikaj nije čudno :(giggle):
 

Zoki ticić

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2012
Poruka
2,734
Da vidiš belaja kad ti netko tako upadne u sustav poljoprivredne mehanizacije u vrijeme sjetve ili žetve. Nije problem na malom gospodarstvu ali kad su stotine hektara u pitanju dođe do problema. Ne kažem da računala ne valjaju nego samo primjer.

Poslano sa mog M351 koristeći Tapatalk
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,571
Zamisli ljubomorne Zagorce kad krenu hakirati susjedima traktore u kombajne. Šipke i željezo po polju ce biti proslost :(giggle):
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
ne diraj ti moje zagorce , nek dođu tvoji s ravnice pa prežive u tom surovom (ali divnom ) kraju
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,554
Dok dođu ovi iz ravnice vama Zagorcima u brda vi ih bute sve tužili šta vas ometaju u :icon_pidu: :(giggle):
 

zgzac

Dobro znana faca
Tu od
3 Kol 2012
Poruka
2,735
Eto .... Kaj sam nedugo napisal ovdje ?! Sad ni trgovce nebumo trebali. Samo par ljudi kaj buju police punili.
[YT]https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=NrmMk1Myrxc[/YT]
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Bas me zanima kako reagira senzor kad neku stvar vratis na krivo mjesto,,,:(wasntme):
 

MF158

Član
Tu od
30 Pro 2011
Poruka
235
2800 sati, i ode motor...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=y0sYIe8n5X0[/YT]

Sad sam pogledao nastavak gdje rastavlja motor.
Pukao klip na 3 djela stukao ventile i kaže lik da mora nova glava motora ić.I rekao je da je mogće da se to dogodilo zbog toga sto je radio traktor na malom gasu stalno.
 

TorpedoTD45

Član
Tu od
20 Ožu 2010
Poruka
786
Najvjerojatnije je problem u dizni ili je klip od lošeg materijala/ loše konstruiran. Pucanje klipa zbog rada na niskom broju okretaja po meni nije opravdanje. Pa motor ima minimalni i maksimalni broj okretaja i kao takav mora biti podešen, od kvalitete podmazivanja, hlađenja i svih ostalih parametara da radi u tome području. Stroj takve reputacije, 6 cil. motor, s toliko radnih sati, nije smio tako završiti.
 
Na vrh