• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kad vidim ovo i usporedim sa svojim strojevima neznam jel bi plakal ili se smijal

Puno previše kompliciranja tamo gdje ga ne bi trebalo biti. Ovoliko uštelavanja nema na 40 godina staroj sijačici koja opet posije točno u kilu, ovisno koliko je šofer spretan, tj. koliko sjemena uspije pogubiti.
To je na tragu onoga što sam prije rekao, više-manje je sve već izumljeno, sad proizvođači samo gledaju kako da "inovacijama" izbiju kupcu pare iz kese...
Ugrađena vaga i sklopiva kanta su jako lijepi detalji, moram priznati.
Vjerujem da je ova kombinacija kvalitetna, izdržljiva, da štedi vrijeme i novac, ali brate...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,704
To je pepeo a ne zemlja, lako je to orat i na takvoj zemlji prezentirati plug.

Poslano sa mog F5321 koristeći Tapatalk
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Pa jesi gdje video da prezentiraju na ilovači i ? Uopće nije poanta u tome kakva je zemlja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Imamo znači:
I-Phone
I-Pad
I-Pod
...
I-Plough

Moćan li je taj Apple :icon_rofl:

Jedino kaj I-Plug nije za I-Lovaču. :(giggle):
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kao da asfalt polaže...

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=SHKLFRr0GCI[/YT]
 

mranderson

Član
Tu od
26 Ruj 2016
Poruka
135
Ta 'mala' je bomba! U pozitivnom smislu, naravno :icon_thumright:
Vozi šlepere, i to one s 'velikim' teretom sam tak.
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
Koliko je lanac ha?

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=n_2KtYIIgic[/YT]


Za IvanKC

[YT]https://www.youtube.com/watch?v=lQmMqsjP-MQ[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

haz0r

Član
Tu od
1 Lip 2012
Poruka
460
Ovaj snimak sa gospodjom sam gledao bas jucer , svaka joj cast !

1 lanac = 7.193,2 m2
 

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,159
MrSima, ovo je rucno radeni plug, a? Mislim da ne hvata dosta, a i trebao je biti vislji i imati pretpluznjak, onda bi to bilo to..
A ovo je malo komplicirano s ovom hidraulikom..
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,418
MrSima, ovo je rucno radeni plug, a? Mislim da ne hvata dosta, a i trebao je biti vislji i imati pretpluznjak, onda bi to bilo to..
A ovo je malo komplicirano s ovom hidraulikom..
Piše ti u naslovu da je ručne izrade, i meni izgleda nekako mal zahvat. Baci se u izradu.
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,299
Najvažnije od svega je da ima hidraulični okretač i da kardan vrti non stop, kako ore je manje bitno. :(emo):
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Ak je gazda zadovoljan, tko smo mi da mu sudimo?
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
Jest da mu fale pretplužnjaci i da širina nije adekvatno poštimana. Vjerojatno je poštimal širinu, a onda je zbog kose vuće moral plug odbrazditi pa se širina automatski suzila.

No, plug je jednostavne konstrukcije i gotovo sve (osim daski) se može napraviti doma uz pomoć flekse i švas aparata), a u nedostatku vanjskih hidrauličnih distributera vlasnik je očito iskoristil ono kaj je imal na raspolaganju. Možda od kalača drva?

ZJ je u pravu (kak i obično). :)
 
Na vrh