• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Ivan KC

Iskusan lik
Tu od
17 Sij 2012
Poruka
3,186
Ja radim s dva 539 godisnje 1000 rs, s tim da jedan napravi 200, a drugi 800 rs.
I mogu vam reci da mi je vec dosta, to je muka i za takav traktor, a jos veca za vozaca.
539 je za neke poslove meni nezamjenjiv, npr za berac i za cisternu 3000l.
Ali kaj se tice oranja i tanjuranja, to stvarno s njim predugo traje, i toga mi je vec dosta.

Videl sam i ja snimke od ovih ljudi, svaka im cast na toliko rs u 539.
Ali jedino me smeta njihovo oranje, oru s 2x12 bez deflektora i to ne zaorava nikak pa sva masa ostaje vani.
Takvo oranje je po meni za zatvor, a ne za javno pokazivanje.
 

lijeskakc

Iskusan lik
Tu od
12 Stu 2019
Poruka
3,346
Ivane, svaka ti čast i pohvala za trud i muku koju ulažeš. Potpuno se slažem sa tobom.
Ne budu ni oni taj posel delali dugo sa tim malim traktorima. I ja sam gledal kak izgleda to njihovo oranje kukuruzišta sa IMT plugom 756, ali to ne sliči na oranje. Onda to oni frezaju i pokušavaju zatrpati, ali to je, kak ti veliš, za zatvor. Nisam htel ništa o tome pisati jer tko sam ja da sudim, ali to im sigurno nije za pohvalu. Isto tako im nije na čast kaj su pohvalili vučića da im je napravil put.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,733
Da imaju jednog recimo 558 ili 560, pošto vole IMT za oranje i teže poslove plus jednoga 539, još bi nekako to i išlo. Ovako sa ova dva jadnička radit 50 ha zemlje, ubijaš sebe i traktor.
 

F100666

Iskusan lik
Tu od
10 Pro 2014
Poruka
427
Koliko ti treba vremenski da to izoreš? Mada je to lagana zemlja pa bi trebalo lakše ići.
 

cvajko997

Iskusan lik
Tu od
29 Tra 2020
Poruka
744
Viđe mišića malih kako bježe ispred snage i reda. Htio još bolji video stavit, ali ga ne mogu skinut sa FB.
Francuska, srce Europe, sve sami evropejci. :hahah:
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,207
Ja velim da curi "plavi" zato kaj ako tih prvih deci ne odstraniš brlja bude plavkasta i mutna ;)
Barem je tak meni bilo ono malo iskustva kaj sam imal s proizvodnjom toga, što ne mora značiti da sam u pravu
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
9,160
Prvo curi metilni alkohol, bez obzira kako ga zvali. Poznat je po tome što možete oslijepiti od njega, to je za početak, a kasnije odapeti!
 
Na vrh