• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,371
Svaka im čast, ja ih pratim, al na toliko zemlje ipak treba i malo ozbiljniji traktor.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,371
Ako toliko zemlje rade i nema zarade za napredak onda bolje ne raditi, traktor do 60 ks 4x4 bi im dušu dao, koliko vidim rade razne terene po brdu.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,371
Kakvo je to zadovoljstvo kad moraš gledati da li možeš uz brdo ili te svaki put treba netko pošlepati? Kad moraš oratiti da li će te stajati glave to što nemaš prednji pogon? Kad ne mogu balirku izvući pa mora drugom stranom ili ga pogura? Da radiš poljoprivredu znao bi probleme i gledao bi to realno. Uostalom i oni koliko sam vidio gledaju neki traktor oko 70 ks.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,293
Oni se drže onoga da delaj sčim imaš i kaj imaš. Nisu ko mi da se pokazivaju sa velkim traktorom, normalni su i normalno delaju, netrebaju nikog zadivit.
Primjer pravih poljoprivrednika.
Delaju i sve si lepo naprave, jako jako su složni.
 

jocc

Iskusan lik
Tu od
15 Kol 2015
Poruka
2,371
Primjer pravog poljoprivrednika je da pošteno radi , zaradi nešto i ulaže u strojeve da mu bude bolje. Tako bi bar po meni trebalo biti ,bez ljutnje , mi već 40 godina ulažemo malo po malo da nam bude lakše. Obožavam i ja svojeg tomo vinkovića ali sigurno da više ne bih ovu količinu zemlje mogao odraditi, što zbog količine zemlje a što zbog zdravlja. Ako ih zdravlje služi nek rade tako.
 
Na vrh