• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
aa jesu blesavi:roll:....hollenz je razroval sve oko sebe i u toj situaciji im bi bilo najbolje da su fendonju zakopčili za kamion i napred hollenza...onda bi hollenz imal pun učinak jer bi bil na trdom...:supz:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
Mislim da bi bilo efikasnije da je ovaj Fendt još naprijed zakvačio NH i tako ga vukli nego šta je podizao praznu prikolicu........

potpuno si u pravu,i to ne da su se zakačili jedan za drugog,nego jedan pored drugog i oba dva da su vukli kamion
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
aa jesu blesavi:roll:....hollenz je razroval sve oko sebe i u toj situaciji im bi bilo najbolje da su fendonju zakopčili za kamion i napred hollenza...onda bi hollenz imal pun učinak jer bi bil na trdom...:supz:

bolja solucija od njihove,al kaj ti se s tim opet događa-previše sajle-vibracije
vidiš i njih da kad je skratil onda je uspel
jedan pored drugog -dupla snaga a nema gubitka
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
bolja solucija od njihove,al kaj ti se s tim opet događa-previše sajle-vibracije
vidiš i njih da kad je skratil onda je uspel
jedan pored drugog -dupla snaga a nema gubitka

pa to im je bilo i pametno nakon sega onoga...onda je dizal kamion u zrak,a plus toga služil mu je ko uteg...ja bi to izvel da fendonju zakopčim na kamion da mi popuni prazninu i nebi bilo vibracija tolko,a na hollenzu bi digel vuču skroz do kraja tak da bi mu fendonja bil uteg i bil bi na trdom tak da bi dobil na svemu...a ovo jedan pokraj drugog nebi bilo bajno pošto se vidi iz priloženog da fendonja jedva ide kroz blato tak da baš on nebi bil od velke koristi...al glavno da su ga zvlekli....
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=mljMRvKIkfA&NR=1[/YT]

:rolfer: :rolfer:

šteta kaj nije bolje snimljeno, lik je sigurno hodao u natrag :lol: :rolfer:

e da mi je ovo

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EtM4Ep8E7Dk&NR=1[/YT]
 

salyn

Aktivni član
Tu od
25 Lip 2011
Poruka
348
kad smo vec u vojsci evo jedan pravi kamion [YT]http://www.youtube.com/watch?v=XSQTCwSNO0Q&feature=related[/YT]
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
zato kaj je pištolj prislonjen na sljepooćnicu najbolja motivacija za neki vrhunski izum...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
jel bi taj isti pomogao da stoji ispod jastuka ..mislim da rastjeram glavobolju ?

jedino ako misliš jednom i zauvijek, zbogom glavobolji i svijetu :lol:
neofen i slične gluposti znaš, domaća verzija za glavobolju je par dl rakije, oboje udara na jetru, al ne boli glava :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
e da mi je ovo

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=EtM4Ep8E7Dk&NR=1[/YT]


Pa ovaj ti je iz Karlovca, firma Mežnar, stalno vozi betonske stupove za struju. Čak imaju i vozačicu kamiona u firmi :D
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,705
Nije Mežnar iz karlovca nego iz Lipe a vozačica je Jelena.

vozi,mislim,narančastog mercedesa troosovinca,naravno kiperaša,ako me oko ne vara...:scratch
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
vozila je i četveroosovinca ovo proljeće kad su kod nas radili kanalizaciju. Nije se moglo do gradilišta doć drugačije nego u rikverc po nekakvom uskom putiću taman širokom kolko i kamion, al mala ga je odvezla iz prve svaki put kad je imala turu za dovest.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja stavim sliku kamiona, a ono 5 postova o Jeleni :lol:
taj FAP bi mi trebao kad se "stručnjaci" parkiraju oko birca Sebastijan...

a za šumu uopće ne bi bio loš!! :rolleyess:
 
B

BAGERISTA

Guest
ja stavim sliku kamiona, a ono 5 postova o Jeleni :lol:

Oj jelo,,,jeleno,,,ma ča jesvima oči pokrila,,,jelena....:mrgreen:
Mala drajva,,,šta češ,,,kad muška rasa nemože di prolazi ona.,..:supz::supz:

fapa,,,,,svi zaboravili,,,,a vidi koja snaga.....................premočno..:lol::lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh