• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
paaaaa...ovo je pre pre dobra fora... umro sam od smijeha!!!!!!!!!!!!!11111111 svaka čast na videu!!!!!!!
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
neznam ko je kome otac, dosta toga im je isto, cak imaju disk kocnice nazad,

je istina,imam doma dif. od tristća i ima diskove što me ugodno iznenadilo
 

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
vezano za film o auto školi, plavuša se dokazala Šofer kvari dobar auto
A zmije predobar puko od smijeha
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
je istina,imam doma dif. od tristća i ima diskove što me ugodno iznenadilo

A ja sam bio uvjeren da je tristać imal one Al rebraste doboše na zadnjoj osovini...:scratch....kolko ja znam 1500 je imao diskove, a kasnije je njegova mehanika prebaćena na pezejca. Čini mi se da su 1500 bili uvoženi iz italije jer ih nema puno. 1300 je imal ohv motor ,a čini mi se 1500/pz Dohc razvod....ko klinac sam mislil da je V-motor:D
Barem 200000 je moral napraviti svaki od njih bez generalke..neki i mnogo više
 
Posljednje uređivanje:

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
200 000 i to u vrijeme kad ljudi nisu imali naviku mijenjati ulje redovno, niti je postojalo kvalietno ulje, zanimljivo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
200 000 i to u vrijeme kad ljudi nisu imali naviku mijenjati ulje redovno, niti je postojalo kvalietno ulje, zanimljivo
ajoj ...šta učini od uspomena
Danas je 30-40 % na tržištu recikliranog ulja .
Treba uzeti u formulu da tristača nisi mogao ni eksplatirati do maximuma jer ga jednostavno nisi ima gdje .
On je išo duplo brže od fičeka , warburga ,škodi pa čak i ondašnjih mercedesa.
Da ne spominjem autobuse od 120 konja , tamiče itd.
Nije bilo autoputeva , pretjecanjih traka ..zaustavnih traka a bogme ni ležečih policajaca .
A i onaj koji bi mogao ili se usudio prišerafiti nije si ga mogao priuštiti .
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
200 000 i to u vrijeme kad ljudi nisu imali naviku mijenjati ulje redovno, niti je postojalo kvalietno ulje, zanimljivo
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
tristać, pezejac...stojadin, jugić... pa fićo... pa stojadin 1300 sa duplim karburatorom... to je doslovno bilo nepoderivo... te smo aute imali na raspolaganju od 1997-2001.
kod mene nije bilo toliko policije na cestama, tj.poljskim i šumskim putevima... tjerali smo koliko god je išlo...od oranica, potoka, šumskih puteva a najmanje na aflatu... bilo nas je i pod mosotvima i u rijekama... a gorivo bilo 3.5kn po litri... ufff... to su bili dani!!
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
200 000 i to u vrijeme kad ljudi nisu imali naviku mijenjati ulje redovno, niti je postojalo kvalietno ulje, zanimljivo

Meni je zanimljuivija tvoja teorija kad ljudi nisu imali naviku mijenjati ulje redovno ne znam odakle ti to ? :roll: koliko se ja sjećam da su ljudi puuuuno više vodili brigu o svojima ljubimcima nego danas , neki su kupili auto a dugo vremena ga nisu ni registrirali samo da ga saćuvaju , što nije bila rjetkost ,,,, a dali si ti čuo da kada je vani bilo gadno vrijeme auto se nije ni izvozio iz garaže gdje je još bio i pokrit dekama , a išlo se na biciklu ili pješice ako nije bilo preke potrebe samo da se auto ne pokvasi !!!
a ti smatraš da takvi ljudi nisu vodili brigu o ulju , pomalo smješno :D:D:Da
a o nekadašnjoj kvaliteti ulja ne bih , ali bi ga rado i danas nalio u svoje vozilo :partyman:
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ne znam, bila su to neka druga vremena. Stari mi pričal da je on svoj prve aute, mazil, pazil, glancal, u Trst na servis, 2 puta godišnje promjena ulja, svaku drugu zimu zaštita postroja i tak to....gotovo mi je to sve skupa nevjerojatno, jer danas od staroga auto izgleda ko kanta za smeće. to se posebno odnosi na Alfasuda iz 73će....kad je bil malo dalje od doma, rijetko kad je stal muriji, koja je naravno imala plave tristaće:vragek:
Toćno vakoga je imal: odlićan za ego, ali i stvoren za mehaničare:D
Alfa_Romeo_Alfasud.jpg
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ne znam, bila su to neka druga vremena. Stari mi pričal da je on svoj prve aute, mazil, pazil, glancal, u Trst na servis, 2 puta godišnje promjena ulja, svaku drugu zimu zaštita postroja i tak to....gotovo mi je to sve skupa nevjerojatno, jer danas od staroga auto izgleda ko kanta za smeće. to se posebno odnosi na Alfasuda iz 73će....kad je bil malo dalje od doma, rijetko kad je stal muriji, koja je naravno imala plave tristaće:vragek:

E sa ovim pismom bi se i ja složio ,,,,,,,,,,,,,, :partyman: :heart:
 
A

AGRIPLUS65

Guest
Ne znam, bila su to neka druga vremena. Stari mi pričal da je on svoj prve aute, mazil, pazil, glancal, u Trst na servis, 2 puta godišnje promjena ulja, svaku drugu zimu zaštita postroja i tak to....gotovo mi je to sve skupa nevjerojatno, jer danas od staroga auto izgleda ko kanta za smeće. to se posebno odnosi na Alfasuda iz 73će....kad je bil malo dalje od doma, rijetko kad je stal muriji, koja je naravno imala plave tristaće:vragek:
Toćno vakoga je imal: odlićan za ego, ali i stvoren za mehaničare:D
Alfa_Romeo_Alfasud.jpg
nedavno prica lik u kaficu da ima alfu i da je sve moguce na njoj popravil,a ona je opet u kvaru .
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ovu gore alficu je mafija na jugu italije radila. Pa je i to jedan od razloga kaj je bil problematićan. Odnosno najvećih problema je bilo oko kvačila(vjerojatno teška noga, jer se stari non stop trkal, kuriozitet je da paše korpa od wartburga) i naravno limarija. Makar je bil garažiran, na svim mogućim i nemogućim dijelovima je procval. A tome je rezlog upravo gore spomenuta mafija, koje je mešetarila sa ruskim limovima i non stop dizala štrajkove pa je poznata scena kad su gotove školjke stajale tjednima na otvorenom prije zaštite:finga:...a točka na i je, da je neki biser u tvornici odlučil sve šupline pur pjenom zatvoriti:madmana:
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=1D960TDYuig&list=UUntNxhIN49c7fURaRgJ2wHQ&index=2&feature=plcp[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh