• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Kakve koristi od toga , ima da ti se stisne skoro kao da ga ni nemaš

he he
jedan poznati hrvatski filozof ,(mislim predrag raos), je rekao da impotencija nepostoji
postoji samo ružna žena:twisted:

a teta na videu nije tako loša :mrgreen:
znaći bit će :madmana:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
he he
jedan poznati hrvatski filozof ,(mislim predrag raos), je rekao da impotencija nepostoji
postoji samo ružna žena:twisted:

a teta na videu nije tako loša :mrgreen:
znaći bit će :madmana:

A ak se i njoj stisnula ???;););) , mislim stisnuo kupaći kostim :mrgreen: , ma ljudi tu je zadovoljstvo u KUPANJU , a naša razmišljanja iz toplog ,hmmm 8)
 
F

fair_play

Guest
he he
jedan poznati hrvatski filozof ,(mislim predrag raos), je rekao da impotencija nepostoji
postoji samo ružna žena:twisted:

a teta na videu nije tako loša :mrgreen:
znaći bit će :madmana:

Pa ako su se u stanju kupati u onoj hladnoj vodi, tko zna sta su jos u stanju, nista me nebi zacudilo :)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=k7OhpmySFSc[/YT]

Moze covjek da ide kud god hoce, veci mu radijus kretanja nego tenku T 84
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Da se malo prisjetimo kako je teško ,voziti ,,,,,,,,,,,,,,,



[yt]www.youtube.com/watch?v=UF8zH43UHOQ&feature=mfu_in_order&list=UL[/yt]
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
a sta bi sa njim, osim da ga uredis, ofarbas u zuto ili tako neku boju pa se malo vozikas nedjeljom
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
sad se kurče, a mnogima su bile pune gaće pred plavim tristaćem:shock:,
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Tristać je po mojem mišljenju najbolje vozilo izašlo iz Kragujevca. A tristać je otac pezejcu(fiat 124-125)
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
neznam ko je kome otac, dosta toga im je isto, cak imaju disk kocnice nazad, bilo bi lijepo jednog tristaca resturirati, oni farovi mocno izgledaju. koliko km su ta uta u prosjeku radila, jesu li mogli napraviti 100 000 bez generalke, sta im je bio najveci problem osim potrosnje, i proklizvanja zadnjeg pogona koji je bio lagan
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Kolega imao tristaća, i jednom mu je davno otac vukao konjsku drljaču i sa njime spremao 1 hektar za setvu...:rolfer:

extra skrivena kamera...:rolfer:

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=OqHtgNajFxs[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh