• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Največa im je bila pogreška šta su imali predugačku sajlu za šlepanje,kad su je skratili odma ga je povukao. Da je imao uteg napred od 1t bilo bi drukčije. Ai mogao je nekoga pozvat još sa traktorom da ide pomoč a ne ovak sve raskopat.
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
E da je jos i teg, pa jeli nije dovoljno 10t traktora, kako bi ga izvukli sa traktorom od 100KS i 5T. Kada se vec onoliko ukopavao trebao je te rupe iskoristiti kao sto je na kraju i bilo, jednostavno okrenuti gravitaciju u svoju korist kada vec nikakvu drugu pametniju metodu nije primjenio. A osnovna greska je sto ga nije, ako je imao mogusnost, vukao nazad a ne kamion i ovako zapada a on ga ko pravi vuce u sredinu placa da se tu zaglavi nacisto. Ja bi njemu i onim sto su zapali s kamionom podijelio fino kasike pa nek zatrpavaju one rupe, ko ih je gonio da se onoliko ukopavaju :axe:
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Največa im je bila pogreška šta su imali predugačku sajlu za šlepanje,kad su je skratili odma ga je povukao. Da je imao uteg napred od 1t bilo bi drukčije. Ai mogao je nekoga pozvat još sa traktorom da ide pomoč a ne ovak sve raskopat.

Vidljivo je na videu da ima uteg..

Ovaj Fendt s duplim točkovima je jako slab za vuču na mekanom terenu,ili malo blatnom,da nije imao duple toćkove šanse bi bile minimalno veče..

AL opet nije to zapao TAM da ga se lako izvuče,kamion kad zadapne skoro je nepokretan.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
Ko je ove ljude učio vozit i kamijon a naročito traktor
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=nMC4Mu-U08I&feature=g-vrec&context=G26acd88RVAAAAAAAABg[/YT]

tak smo mi zapali s kombajnom,a nebih rekao da je smetlar goriji nego kombajn,mi smo kombajn deutz-fahr topliner 4065 izvukli s john deere 7430
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
marko93-slažem se s ovim da nije imal duple kotače lakše bi ga zvukel

a u takvim situacijama je najbolje imat kratku sajlu..1,5m je dovolna..kad ga zakopči i digne vuču gore do kraja da prednji kraj kamiona diže u zrak jer on je odozada visok kad je jasutčar ali samo zadnji..ovak da su na kratko skroz zakopčili kamin bi fendonji došel ko uteg odozada i zlekel bi ga iz prve..

i da..taj kamion se nemre vleči u rikverc jer se nema de zakopčiti..
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
da on ima pojma sta je traktor on bi njega odma izvukao...osnovno pravilo u svakoj vuci je da se sto blize slepa,bem ti mogo ga je hidraulikom dici cijelog...ja da imam 350 ks kuce bi pomjerao a ne jednu smecaruu ;)
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Ja bi njemu i onim sto su zapali s kamionom podijelio fino kasike pa nek zatrpavaju one rupe, ko ih je gonio da se onoliko ukopavaju :axe:

potpisujem
Nisi mogo bolje reci za ovu dvojicu kretena, nista bolje nisu ni zasluzili!
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Ovakov utovarivač još nisam vidio,na razvlačenje. Svašta ljudi izmisle

[YT]http://www.youtube.com/watch?v=6vuBVNsVtgg&feature=related[/YT]
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo dokaza da kabina vrijedi :madmana:

[YT]www.youtube.com/watch?v=T3_e0BOUbCU[/YT]

A kako radi plug naših djedova bez hidroulike ,,,,,,,,,,,,,,,



[YT]www.youtube.com/watch?v=3-9MIsSfDXA&feature=related[/YT]
 
Posljednje uređivanje:

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
A koliko je ovdje komada ZELENIH traktora??????



[YT]www.youtube.com/watch?v=1m5cgSRdhUE&feature=related[/YT]
 
B

BAGERISTA

Guest
Potpuno upravu171kom:supz:
57 vagona x 3 traktora gore..:partyman::partyman:da bi jedan zaletija do mene,,,nebi se žalija..8):p:p
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e, a ja bih se počeo bavit poljoprivredom da se meni jedan zaleti...
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Ljepo ih je vidjeti ali toliko od jedanput u jednom smjeru , daleko je HRVATSKA :( :(
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,324
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=A14ILOf05l0&feature=player_embedded[/YT]
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
Cucak je carski ;):supz:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=P9Fyey4D5hg&feature=player_embedded[/YT]
 

Najnoviji postovi

Na vrh