• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

snupy

Član
Tu od
7 Pro 2008
Poruka
423
slažem se snupy, samo ima onaj problem kaj me i samog muči, ti porušaš i ostaviš drva, pa češ izvuč kad bude prilika, i onda ti ovakvi munjeni maznu drva dok ti čekaš sunce :lol:[/QUOTE]

Malo skrečemo s teme inače imam šumu u curku u onom jarku iza ntl,a i trebal bi porušat debele agacije ali ih nemogu ispeljat a još manje ostavit.Da bi stvar bila bolja pojedini naseljenici imaju po dugoj gori i perjasici više šume nego ja sve zemlje .
 
A

AGRIPLUS65

Guest
bilo je i slučaveja da su se i ti koji su vozili tuđe zajebali. tako je nama jedan čovjek srušio u našoj šumi jedno 15 metara i taj isti volio popit i ostane mu boca konjaka pokraj drva.dedi i tati palo napamet da idu malo vidit šumu i usput nešto dovest. to su radili skoro svaki mjesec,kad dođe tamo ono porušenih drva,bili su sa ursusom i kolima i natovarili to do podne i veli deda tati ajde tu do Ive(jedan čovjek koji je išao sa tatom u školu) i nek te on odveze do kuće i zakači prikolicu za zetora i dovezi. kad su sve oni to natovarili krenu kući i deda odjednom koči i staje pred jednom kućom,pred kućom sjedu jedna baba i deda veli da poruči Mići kako im je dobro narušio drva da se ne muče i da je dobro ostavio punu bocu konjaka da imat će čim počastit goste kad dođu. i od tad nam nikone ni neide u šumu a kamoli da bi rušio.
kaj ces kad je zakon napravljen za lopova.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Malo skrečemo s teme inače imam šumu u curku u onom jarku iza ntl,a i trebal bi porušat debele agacije ali ih nemogu ispeljat a još manje ostavit.Da bi stvar bila bolja pojedini naseljenici imaju po dugoj gori i perjasici više šume nego ja sve zemlje .

kak ih nemreš ispeljat?
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ako je ne može ispeljat, reže ih na male komade i doći ćemo mu pomoć iznositi ;)
Kaj mu nije lakše ostavtit da se malo prosuše pa ostakom mješavine to sve zapaliti
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
Kaj mu nije lakše ostavtit da se malo prosuše pa ostakom mješavine to sve zapaliti
Imaš pravo. Usput napravi nenajavljenu vatrogasnu vježbu za lokalni DVD pa da vidimo kako će se organizirati u toj gužvi :lol:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
Evo još jedan ,


[yt]www.youtube.com/watch?v=bfYMG6lKwh4&NR=1&feature=endscreen[/yt]
 
B

BAGERISTA

Guest
Spuštanje na moj rođendan.....................:mrgreen::mrgreen::supz:jednom kosio tu kod nas na aerodromu,,ali čim se neko diže ili spušta,,,odmah jave na motorolu,da se makneš,,,s strojem....:shock:
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
bio sam na tom aerodromu 95 god. u 9mj. jedno tri puta kao ročni vojnik i baš mi nije ostao u lijepom sjećanju.
 

stefanmkd

Član
Tu od
8 Ruj 2010
Poruka
417
jesi bio na ovoj stranici?

http://www.zeljava-lybi.com/

prije sam malo zujao po toj stranici. zanimljiv kompleks, najblaze receno.
samo zalosno je sta je sada ostalo od tog svega..
bolje sto je ostalo tako, jer aerodom se nalazi na granici BiH i HR pa sigurni bi nastao neki nesporazum te drzave po sto bi moglo da dodje do rata

ps, hvala za link
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
prije sam malo zujao po toj stranici. zanimljiv kompleks, najblaze receno.
samo zalosno je sta je sada ostalo od tog svega..
Jednom smo išli razgledati kada smo bili u blizini. Samo piste i što se izvana vidi, kažu da su podzemne prostorije pune otrova, bivša vojska ostavila kao dar :roll:
bio sam na tom aerodromu 95 god. u 9mj. jedno tri puta kao ročni vojnik i baš mi nije ostao u lijepom sjećanju.
Kako 95.g ako je raznesen 92.g, tako su nam bar rekli? :scratch
bolje sto je ostalo tako, jer aerodom se nalazi na granici BiH i HR pa sigurni bi nastao neki nesporazum te drzave po sto bi moglo da dodje do rata
Navodno ima ideja od nekih investitora da bi to postalo zračna cargo luka (luka za teretne avione) za ovaj dio europe, ali kad se to čulo naravno počelo je lov na novce, interese i moć tako je je sad status quo i mislim da će tako ostati :?
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
Kako 95.g ako je raznesen 92.g, tako su nam bar rekli? :scratch

Ma nisam mislio na Željavu nego na pulski aerodrom

Inače kolko znam i dan danas se može u vlastitoj režiji i na vlastitu odgovornost proć tamo
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
890
bio sam ja tamo i baš super izgleda i sad je još uvijek u funkciji ali ne za avione nego za auto utrke.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Jednom smo išli razgledati kada smo bili u blizini. Samo piste i što se izvana vidi, kažu da su podzemne prostorije pune otrova, bivša vojska ostavila kao dar :roll:

po forumima koliko sam citao kazu da ima malih kolicina radijacije? da nije preporucljuvo duze se zadrzavati unutra, ali na krace vrijeme ljudi ulaze i razgledavaju..
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=TQPfEH_iPOk[/YT]

Stvarno pravi IDIOTI , šteta da je svaki snimak prekratak da se vidi koliko su na kraju SRETNI :finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh