• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Re: VIDEO ISJEÈCI

Ja bi ovom kretenu dozivotno zabranio vozit traktor. Sto neide neide! Pa sto nije kreten stavio jos 2-3 brazde pa jos malo mucio stroj? Koja je potrosnja po jutru ili hektaru pri takvom oranju? Majmun nista vise ili je pametnjakovic htio nesto dokazati, KRETEN
 
Z

zrine892

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

eh da imam adsl-brzi internet...pa bi vi vidjeli koji sam ja kreten...samo bi se cudili ;) :)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,735
Re: VIDEO ISJEÈCI

i meni je žao kaj nemam brzi internet., stavil bi i ja gore nekaj........, a i da vidim ova sva sranja od videa kaj tu ima!
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,804
Re: VIDEO ISJEÈCI

zrine892 kaže:
eh da imam adsl-brzi internet...pa bi vi vidjeli koji sam ja kreten...samo bi se cudili ;) :)
Radis si dobru reklamu danas-sutra dok trebas prodat kakav stroj.... :roll:
 
A

Alen

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

[youtube:3bgv5t2u]3ULeIniaVM4&hl[/youtube:3bgv5t2u]
 
V

Vujo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

hebeno ti rusi su zakon trebal bi mi jedan za izvlačenje drva
 
S

seljaček

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Šta se dogodilo sa onim videom gdje je nestao baš prave makine za obradu. Uh što bi se oralo.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Re: VIDEO ISJEÈCI

CILIT BANG TECHNO
[youtube:agmdwv1c]PHGE7bO6Mg8[/youtube:agmdwv1c]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Re: VIDEO ISJEÈCI

[youtube:17hhrijw]Osy3Xhk6y38[/youtube:17hhrijw]
[youtube:17hhrijw]EMTel_P3SsM[/youtube:17hhrijw]
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
734
Re: VIDEO ISJEÈCI

haha,nemogu vjerovati,smijeh za rano jutro,predobro,stvarno predobro.Svaka čast!
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,635
Re: VIDEO ISJEÈCI

[youtube:24el9one]<object width="425" height="355"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/Fstat8pFvB8&hl=en"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/Fstat8pFvB8&hl=en" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="355"></embed></object>[/youtube:24el9one]
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,387
Re: VIDEO ISJEÈCI

:scratch

na koju foru? jel tolko asfalt sklizak,ili samo majstor zna znanje? :|

uglavnom jeben filmic :D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Re: VIDEO ISJEÈCI

Čini mi se da je to snimano u Veroni na sajmu Fieragricola.
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

..ja.. kaže:
:scratch

na koju foru? jel tolko asfalt sklizak,ili samo majstor zna znanje? :|

uglavnom jeben filmic :D


Takav traktor bez prikljucka je puuno vise opterecen na prednjoj osovini, nego na zadnjoj, jos malo prepumpas zadnje gume da se bolje klizu, kud ionako nemaju po asfaltu neki grip.

Puuno vjezbe i to je to!
 

Najnoviji postovi

Na vrh