• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

jd4755

Dobro znana faca
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
1,430
Re: VIDEO ISJEÈCI

ovaj nema blage veze o vožnji .mogao je od prvi put.sad sam pogledao ponovo tu nema više od 6m3 šljunka a i prednji kotači su naopako zbog utovarivača pa mu prednja vuča ne pomaže puno.sumnjam da ga bager gura jer bi ovaj to sigurno snimio a i potrgao bi prikolicu a to kod švabe nema.prije će biti da si je ugazio put pa ne propada više toliko a možda se sjetio pa pokopčao sve moguće špere koje ima.
 
V

VTZ

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Ne gura ga bager, nego mu kotači sjeku i propadaju u zemlju. A malo dublje u zemlji kotači naiđu na tvrđe tlo i počnu vuči, dok je površinski sloj zemlje raskvašen.

Vozio sam ja već tako prikolicu punu drva uzbrdo po rasvašenoj ilovači. Kotači su se vrtjeli skoro na mjestu, a napredovao sam centimetar po centimetar. Ali nisam stao nijednog trenutka, samo treba pričekati da se kotači dovoljno ukopaju, do tvrđeg tla.
Nije tako bilo čitavim putem, nego samo na kritičnim dionicama. :)
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

A mogao je i cimati malo po malo kad je dosao na vrh, a ne ga vracati na polovicu brda... nit moze zalet uhvatiti, a osto nema brzine, ukopava se...

da je samo na vrhu ostao i malo naprijed, nazad cimao, izasao bi samo tako. Bar mislim da bi...
 
V

VTZ

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Sa svakim vraćanjem dolje, sve si je više uništavao i otežavao put! Treći puta skrenuo je više u ljevo, tu se je nekako uspio izvuči.
 
Č

Čugi

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Ma gura ga bager, zadnji put kada je krenuo na dole stao je i traktorista gleda u nazad i čeka, kada u šalta u brzinu, čuje se udaranje kašike bagera po prikolici u vremenu 1:50 , zatim na samom izlasku na vrh opet se čuje u momentu kada se kašika odvaja od prikolice, a ovaj što snima nije hteo da snimi "sramotu".
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,292
Re: VIDEO ISJEÈCI

Moje mišljenje je isto da mu je pomogo bager a i uz pomoč bagera mu je bilo teško.Nije se trebao vračati nazad,barem ne toliko
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Koji dojam IMT ostavlja na sofera...

Jednostavno te obori s nogu ;) ;) ;)

[youtube:b2118]vOnHOZ86b0A[/youtube:b2118]
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: VIDEO ISJEÈCI

dobar sofer i dobar stroj imamo takvog strojceka u firmi samo je Merlo proizvodac
 
T

Tonxy

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

odlican je stroj i ovaj ima prakse!! dobru si je ravnotezu naso!! a i mogo je stavit uteg od 200kg pa bi mozda i mogo ko covjek vozit!!
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Nema potrebe za utegom iza, kad ga tvornicki vec ima...

Pun je youtube takvih clipova sto ljudi voze s utovarivacima po kamenolonu, pa onim malim skidsteer BOBCAT bagercicima, pa s ovakvim utovarivacima... ma ima svega...

Natovaris tereta, i izduzis ruku, te puno puno prekse i osjecaja za stroj, i ide...

Kod mene u ulici kopali plin, valjda, i lik s BOBCAT-om cijelu ulicu u jednom smjeru vozi na zadnjima a u drugom na prednjima... To je bilo uzivancija gledat... nije nikome buka smetala ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
2,939
Re: VIDEO ISJEÈCI

buban kaže:
dobar sofer i dobar stroj imamo takvog strojceka u firmi samo je Merlo proizvodac

Daj malo podatke o tom stoju. Cijena?
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: VIDEO ISJEÈCI

mario kaže:
buban kaže:
dobar sofer i dobar stroj imamo takvog strojceka u firmi samo je Merlo proizvodac

Daj malo podatke o tom stoju. Cijena?
Cijenu ti ne znam rec a proizvodac se zove Merlo,zelene je boje
Ja ti bas ne znam u taj stroj jer ne radim na njemu
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
855
Re: VIDEO ISJEÈCI

mario kaže:
Daj malo podatke o tom stoju. Cijena?

Merlo je oko 80.000 €.
To mi je rekao kolega, kad smo pričali o njegovom, koji ga je prije dvije godine došao 55.000, a kaže, da je sad isti oko 80.000.
+PDV, naravno...
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Kako ih samo nađem , sve sami pacijenti :roll:
Obrisan neispravan link.

Da mu ga je tata kupio ne bi mu to radio ali kada je šefov onda može i pola metra skakati po asfaltu .
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Kako samo uspijes naci uvijek takve clipove?

Jooj, to bi ja sve pozatvarao, majke mi mile... Zbilja pacijenti.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Redovito idem na tih par stranica iz favorita jer na njima bude filmića .
Ponekad vidim nešto što me samo sekira a ponekad bude i zgodnih filmova .
Evo onda još dva videa od kojih je prvi edukativnog karaktera a drugi tako - tako :blackeye

Obrisan neispravan link.

[youtube:bd0c8]Z8QseKPdBaQ[/youtube:bd0c8]
 

Najnoviji postovi

Na vrh