• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEČCI

Video ti je odličan. :D :D
Vidim da nosiš bale, znači imaš krave? Da li si razmišljao o duplim vilicama za bale otraga, ili čak i otraga i naprijed?ž

S čim dižeš prednju hidrauliku, da li imaš posebnu ručicu?
 
S

Simon1980

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

ne razmišljam o duplo vilama jer mi nije potrebno. I da imam govedo....Prednjo hidravliko dižem ručicom isto kao i ostale hidravlične komande.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Svaka čast Simon ! Video za 5 ! Sviđa mi se jako .
Samo da ja znam tako nešto napraviti . Imam volju za snimiti neki materijal , to mi ne bi bio toliki problem , je da ne mogu sam sebe snimiti ali neke prijatelje ili oca kako radi sa traktorom , kombajnom... to bi mogao snimiti . Samo još da naučim kako se pravi tako jedan video ? Kako ga napraviš , sa kojim programom spajaš video snimke ? Da li ima neki jednostavni program ? Koliko ti vremena oduzme za editiranje toga videa ? Odgovori na koliko stigneš , nije frka :D
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Imas u windowsima "movie maker" koji je olicenje jednostavnosti... Probaj s njim jer ja radim tako i sve super ispadne.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Bobo kaže:
Imas u windowsima "movie maker" koji je olicenje jednostavnosti... Probaj s njim jer ja radim tako i sve super ispadne.

Ok , krenuo sam tako kako si rekao ali ...
Stavio sam u WMM dva kratka klipa , i počeo dodavati .jpg slike u nastavku a za sve to ima neka .mp3 podloga . Sve je super do četvrte slike , onda mi se sruši WMM . Slike sam smanjio na 800x600 da ne bi bile previše opsežne za program ali ne pomaže . Jednostavno mi se sruši čim mu dodam još slika ...a baš me išlo , napravio sam solidan video jedno 30 sekundi i dalje ne može , ruši se ? Jel imaš riješenje ?
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Cuj, ja sam napravio clipova i clipova u movie makeru i nkada problema. napravio sam i dva za kolekciju "poljoprivreda" i u oba je mp3 podloga, a jedan je samo od slika raznih formata, no sve se prikazuju jednako velike, dok je u drugi clip ubaceno i 3-4 isjecka od po 10-15 sekundi.

Clipovi su dugi preko 2 i pol minute svaki...

Stvarno, nikada nikakvih problema s movie makerom. Napominjem da su moji u 640x480, jer je to rezolucija TV prijemnika, pa da se mogu kvalitetno pregledati na TV-u a ne zauzimaju puno mijesta na CD-u ili DVD-u.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Ma kakvi , ne ide i gotovo . Imam nekih 40 sek videa i bilo što da stavim u video odmah se sruši .
Bobo koju vrziju ti imaš ? Moj je v2.0.3312.0 .
Kako da stavim verzinu 2.1 ?
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Moj je 2.1.4026.0

Kako da ga stavis? pa odes Obrisan neispravan link. i skines ga...
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Glupi program , ne želi se početi skidati , pisše skidanje u tijeku i stoji i stoji ...
Nemam više volje , idem na spavanje ...

Zar nema negdje taj .exe fajl za skinuti a da nije sa microsoft stranice , ovdje mi je skeniralo rožnicu oka i tražilo da pušem alko test da bi me na kraju samo zafrkavalo i ne dalo mi da skinem progy ?
 
S

Simon1980

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Da, sve sam radio u WMM.... i priznam i meni je 2 puta friznuo...nesmiješ istodobno raditi više stvari u njemu (da bih gledao predogljed i još mu neke videe i slike stavljao...) a dobro je da po nekom radu shraniš Project i ideš onda dalje, da ne izgubiš sve što si učinio :blackeye
 
P

paor

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Windows Movie Maker 2.1
Obrisan neispravan link.

Requirements: SP2 for Windows XP Home Edition or Windows XP Professional or Windows XP Professional x64 Edition
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

paor kaže:
Windows Movie Maker 2.1
Obrisan neispravan link.

Requirements: SP2 for Windows XP Home Edition or Windows XP Professional or Windows XP Professional x64 Edition

... i naravno ne radi taj download ili nisam dovoljno mudar i za to ;)
Klikam ali ne ide , opet me bacilo na MS stranicu a tamo mi download samo stoji i stoji ...
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Znao sam da ih ima ali znam da se sve plaća a ja bih nešto besplatno i nadasve jednostavno ( poput WMM ) da se i seljak poput mene sa time može služiti . U tražilici na toj stranici sam dobio 621 rezultat kada sam upisao MOVIE MAKER !
Koliko se ja kužim u te stvari da uopće nisam znao da u windowsima imam taj WMM program , samo da se ne ruši i ne treba mi ništa bolje .
 
Č

Čugi

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Ratarko kaže:
Znao sam da ih ima ali znam da se sve plaća a ja bih nešto besplatno i nadasve jednostavno ( poput WMM ) da se i seljak poput mene sa time može služiti .

Ne plaćaju se svi, imaš sa desne strane u opisu progarama koji su besplatni, a koji su u trial verziji, ali nije ni to problem jer se može naći crack za većinu, a što se tiče jednostavnosti, većina je slična WMM-u.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Ajde evo video koji sam radio i ne mogu ga završiti jer mi se ruši WMM program .
Nazovimo ga - TRIBUTE TO JOHN DEERE !

[youtube:39197]m6oI80IArJs[/youtube:39197]
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEČCI

Ratarko, a ako snimaš s mobitelom onda možeš to i na njemu napravit jedino treba pretvorit u pravi format video i imat glazbu u amr formatu.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Znam da izgleda kao da je snimano mobitelom ali nije . Snimljeno je u 640x480 sa digitalnim foto aparatom . Zašto je tako loše na youtube još nisam shvatio ? Kod mene na monitoru izgleda barem tri puta detaljnjije ???
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEČCI

Ne, htio sam reći da imaš na mobitelu VIDEO DJ program s kojim isto tako možeš sređivat video zapise!
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Da ali mi je rezolucija snimanja na mobitelu duplo manja , 320x240 ! Zato snimam sa digitalcom ali nikakve koristi od toga kada se ne vidi na youtube .
 

Najnoviji postovi

Na vrh