• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Najslabiji Chalanger je 270 ks, dali zna tko cijenu? Ratarko dali si razmišljao o takvom traktoru da ga kupiš?
 
R

Ratarko

Guest
Na koji traktor misliš ?
Prolazilo mi je kroz glavu par puta traktor sa gusjenicama ( ne doslovno :wink: ) , vidio sam jeftinog i dobrog Claas traktora sa gusjenicama prije jedno godinu-dvije ali brzo te to prođe i nikom ništa :wink:
 
R

Ratarko

Guest
mario kaže:
Na CAT Chalanger!

Pa nisam direktno na taj mislio nego kažem na Claas.
Ima jedan Claas na gusjenicama negdje oko Gradiške kada se ide autocestom , bio je dosta dugo parkiran u polju pokraj autoceste pa sam ga vidio više nego nekoliko puta , zvijer , grrr :twisted:
 
G

Guest

Guest
evo i mojeg jednog clipa
Obrisan neispravan link.
Obrisan neispravan link.

na oba linka je isti clip pa izaberite sto vam bolje odgovara.
 
R

Ratarko

Guest
Vidio sam taj video na fp i uživao sam čitajuči komentare stranaca , kao ono , pa nije normalan , šta radi on i slično ? :lol:
Neki od njih vjerojatno nikada nisu niti vidjeli takvo blato , bio sam malo po vani i sve poljoprivredne ceste na kojima sam ja bio su imale kamen ili nešta slično i bile su tvrde , nake su bile i normalne ceste sa asfaltom.

Ipak moram priznati da me malo boli oko srca dok gledam ovaj video :(
 
J

Jadranko

Guest
pogledajte ovaj video pod hitno.
kakav je ovo monstrum od traktora.
i sta on to vuce sve iza sebe ja nemam pojma !!!!
evo link
Obrisan neispravan link.
 
R

Ratarko

Guest
Pa to bi bila pneumatska sijačica ( no till ) a ona prva velika prikolica je za sjeme , da ne mora svaki čas stajati radi punjenja . Ona zadnja prikolica bi najvjerojatnije mogla biti povezana sa terminom GASING. Na taj termin sam več naišao par puta a sto je to točno - pojma nemam , znam samo da to ameri rade .
 

tine

Dobro znana faca
Premium
Tu od
10 Pro 2006
Poruka
856
Mislim, da taj gasing ide u vidu agregatnog stanja upotrebe gnojiva (cisterna).
Imaš i u legendi pomenut amonijak.
 
R

Ratarko

Guest
Re: .

bajki kaže:
http://www.youtube.com/watch?v=YnRRGW6z3UQ&mode=related&search=

Svašta sam vidio, ali ovo još ne!

Kod nas ovi dečki što idu u šumu sa MTZ traktorima imaju prerađene felge i na brzinu namontiraju to drvo . To je odavno u upotrebi po šumama .
 
B

Bobo

Guest
Da, to je cesto upotrebljavano sredstvo kad se zapadne... Nista novo...

A ono je utrka koja se u finskoj pocela odrzavat kao natjecanje neka dva seljaka ciji je traktor jaci i brzi...

Finci ko Finci, uvijek se nadje jedan iz nekog stunt tima koji nabrije traktor na 500+ KS i onda napravi reda medju njima...

http://www.youtube.com/watch?v=jjPf-vDGxVk

Vuce 20 tona i na vrhu brda mu je max brzina izmjerena 55km/h... Ima tema u vezi ovog na farmphot-u...
 

zvona

Aktivni član
Tu od
17 Pro 2006
Poruka
1,295
dobar ovaj Zetor moram reči ujaku da preuredi on svog Ursusa. tako i onaj dimi išao pun ili prazan,uvjek dimi a ne troši previše goriva pumpa je ok
 
B

Bobo

Guest
Dimi zato sto je nabrijan na 500+ KS i zato sto sipaju benzin u gorivo...
 

Najnoviji postovi

Na vrh