• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

R

Ratarko

Guest
Moj otac je išao na demonstraciju UNIA strojeva , mislim da je to baš bilo taj puta .
 
B

branko

Guest
Obrisan neispravan link.

ovo sam snimio sa svojim foto aparatom , tip je totalni ludjak sto radi s traktorom. inace sam ga ja uploadal na rapidshare, pa su ga nizozemci prebacili na google.video
 
R

Ratarko

Guest
Evo moj prvi pokušaj snimanja kratkog videa.
Digitalni aparat mi je dosta star i ne podržava više rezolucije na filmovima pa što je tu je .
To sam snimio prije sat vremena i sada vidim da je vrijeme da i ja kupim neki bolji foto aparat koji podržava minimalno duplo bolju rezoluciju slike .
Koliko bi mi uopče bilo dovoljno za video , 640x480 ili još detaljnije ?

http://www.youtube.com/watch?v=zomQgvssc3E
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
e ratarko jel to 7030??jal se taj vlasnik možda zove sa 'm'?pričo mi je deuzman za jednog da ima to
 
R

Ratarko

Guest
Ma ne , to ti je 8300 , stara kanta ;-)
E sada i ovaj se zove sa " M " ali ako ti je deutzman pričao o njemu onda to nije taj isti " M " nego jedan drugi . Deutzman je najvjerojatnije pričao o njihovom " M " koji ima John Deere 8220 :D
 
P

paor

Guest
ratarko

evo gledam u oblak i vabim kišu pa imam vremena tipkati

prvi mačiči se bacaju u vodu

na ovom tvojem videu se vidi tamo neki JD kako vuče tanjuraču po nekakvoj korovnoj rali.
niti smo vidjeli kakav je traktor, kakva tanjurača, kakva obrada...

zašto ovo: video bi zbog svoje veličine, naših sporih veza(i adsl-a), morao biti smisleniji i konkretniji s minimalnom potrebitom veličinom

poželjno je znati obraditi sirovi snimak jer je iz ruke doista teško napraviti finalni materijal

ja se sa svojim casiom ne kurčim jer se ne može podesiti da minuta snimke bude manja od 10 mb, znači pri izboru aparata vodi računa u kojem če ti formatu biti video
imaš iskustva sa raznim trgovcima, pa jednom barem i ti ispadi cicija pa zatraži da isprobaš aparat, barem u dučanu
 
R

Ratarko

Guest
Moj foto aparat niti ne može snimiti veliki video , max. 120 sekundi .
Jasno ti je da se tu nešto puno ne može kemijati.
Ni na kraj pameti mi nije bilo da trčim za traktorom po onim busama da bi se vidjelo koji broj nosi na haubi.
Cilj mi je bio snimiti nešto , poslati na youtube i pogledati na netu kako to izgleda .
Vidim i ja da je to ništa-koristi ali u 320x240 video formatu bojim se da je to max. što se da napraviti. Imaj na umu da sam ja poljoprivrednik i da stvarno nemam volje uređivati video na kompu , niti imam te programe ali jasno mi je da bi dobio puno bolji materijal kada bi se i sa tim zazao.

Usput sam poslao i neke starije filmove , isto u shit kvaliteti te kao da su sa neba pali , niti se zna što je to snimano niti zašto , eto to mi može biti zaštitni znak , Ratarko - sa neba spadalko .

Mislim da kupujem Fujifilm FinePix F650 Zoom digitalni aparat , što ti misliš o tome ? Jel imaš neki bolji za preporuku ?
I nema šanse da idem po trgovinama i provjeravam koji je bolji , ovo sam našao za pola sata potrage po netu i ako valja ok a ako ne nikom ništa .
 
P

paor

Guest
a šta ja znam, vidi Obrisan neispravan link.
zanimljivo mi je da slične recenzije daju jako malo podataka o kvaliteti videa fotiča, njma je to izgleda dodatni bonus, a za video koriste prave kamere

uglavnom, taj fotič daje 640x480 što je vrlo dobro (ne znam jel ima AVI format), a i u ostalim karakteristikama je sličan mojem
 
R

Ratarko

Guest
Nisam znao za tu stranicu...
Ma ja sam to na brzinu pretražio po netu i došao na ideju da mi je 5-6 mpx dosta a da bih volio veči zum od 3x i da ima kvalitrtniji video snimak.

Svi ti digači imaju max. 640x480 video snimanje , šteta , da ima neki 800x600 uzeo bih njega ili još veči ali to nema , to bi morao uzeti neku vido kameru a to mi je nekako odbojno , istina , nisam ju nikada ni vidio užvo .
 
B

branko

Guest
ja imam olympusa y700 i cisto sam zadovoljan s video kvalitetom koju snima jedino da mu je malo vise fps-a jer mislim da ima 20 , a klasicni tv ima 25. ali je malen i za ovako neku sitnicu snimiti super, i nema ogranicenu velicinu videa zapisa tj. ovisno o velicini kartice koju imas, rezolucija 640x480.
 
R

Ratarko

Guest
Vidim da svi novi fotiči nemaju ograničenje dužine video zapisa.
Moj ima zato što je stvarno jedan od prvih 3.1 mpx. kamera , u to vrijeme nije niti bilo ništa bolje od toga . Sada mi je to malo i težim za boljim .
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Dooobar video o oranju na stranici Obrisan neispravan link.

Klikni ispod na link !

Obrisan neispravan link.

Onaj video pokraj je možda još bolji , neki debeljko glumi prednji teg !

Obrisan neispravan link.
 
B

Bobo

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Nije stos u debeljku naprijed, nego je problem u debeljku koji vozi. Ako je taj plug postelan kako treba, ja skidam kapu... I koliko zadnja brazda grabi, traktor jedva vuce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh