• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: VIDEO ISJEČCI

pa dobro je...šta mu fali.a youtube sam konvertira video kad uploadaš,pa je možd zbog toga..vjerojatno smanji kvalitetu da manje mjest uzima.
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

abrkili kaže:
pa dobro je...šta mu fali.a youtube sam konvertira video kad uploadaš,pa je možd zbog toga..vjerojatno smanji kvalitetu da manje mjest uzima.

Å to je dobro , nisam mogao završiti video , ruši mi se program ...to je odsječeno sada , bilo bi još videa , makar još toliko !
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: VIDEO ISJEČCI

u redu,nije do kraja video...ali mislim ovako inače kad se pogleda video,u globalu,onda je dobar... razumiješ što hoću reći? ;)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEČCI

Super strojevi, ovi koji s Claas-om kose s tri kose valjda pokose 100 hektara na dan.
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: VIDEO ISJEČCI

joj.meni milina gledati spremanje sijenaže s takvim strojevima...a ovaj xerion je strojčina i po...njemu nijedan fendt nije ravan...
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEČCI

Warp speed ahead Mr.Sulu !

Obrisan neispravan link.
 
B

branko

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

malo sam preuredio onaj video o psu i teletu (pod temom kucni ljubimci) pa ako koga zanima moze vidjeti sad kako izgleda

[youtube:1dd9d]2PT4RqJh7iw[/youtube:1dd9d]
komentari ?
 
P

paor

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Dobrodošli u Rumunjsku (EU) - 9MB

[youtube:fbcd1]rIglikG54QY[/youtube:fbcd1]
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Re:

Ratarko kaže:
Evo kaznite me što ovaj video nema veze sa poljoprivredom ali moram ga stavit...

Obrisan neispravan link.

Kopali bi mi oni meni ;) pa bi imalo veze sa poljoprivredom :)
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEÈCI

Dobar video :D :D
Jedino mi je malo čudan Fendt s bijelim felgama :D :D
 
R

Ratarko

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Pa uši im treba zavezati na mašnu ... idioti jedni :!:

Obrisan neispravan link.
 
S

sapat

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

Ratarko kaže:
Pa uši im treba zavezati na mašnu ... idioti jedni :!:

Obrisan neispravan link.


he he, baš idioti :!:
 
M

matija

Guest
Re: VIDEO ISJEÈCI

izvode gluposti dok neko ne naje.. da nema rollbar fino bi se proveo
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: VIDEO ISJEÈCI

Strašno, a baš dok sam gledao početak videa sam razmišljao da bi se mogao prevrnuti.
Da nije bilo rollbara bio bi vozač gotov :(
 

Najnoviji postovi

Na vrh