• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Nisam mislio da se neko spušta niz brdo a da mu je traktor izbačen iz brzine,nego sam mislio sa to šta da ga slučajno teret pogura pa moraš imat dobre kočnice u tom trenutku da bar malo prikočiš jer nemože sve mašina zaustavljat moraš joj malo pomagat. Znam kak je to spuštat veliki teret sa malim traktorom niz brdo.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
možda i ta prikolica ima kakav pogon od traktora pa tako da i njena osovina tera ili koći neki sistem ima definitivno ,ipak je to made in Germany
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
ovo je zgodan strojček za čuke i brijegove[YT]http://www.youtube.com/watch?v=VvaXD-W_nOs&feature=related[/YT]
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo jedan slican
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=CboJJ1fhGPw&feature=related[/YT]
 

Matija6

Član
Tu od
12 Stu 2010
Poruka
55
evo pomoci menjajte IMT za ovo i gas :rolfer::rolfer:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=SH1Yd5K6l0o&feature=related[/YT]
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Hehehehehee na onoj birtiji pise "LOCADORA" ... a tete su rasne...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,703
evo zvuka od V12 makine na ispitnoj stanici,snimano izvana...
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=yAqI0nTIvIQ[/YT]
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
je,moja bivša firma....
i ova makina se čuje.....a unutra nije preporučljivo bez antifona...
A baš mislio reći direktoru da malo pripazi na tebe, a ti više ne radiš :finga:
Bio jednom u obilasku, zanimljive igračke ;)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Sam treba imat dobre kočnice,tu sa IMT-om malo ko bise usudio ići pošto večina ih baš nema bog zna kak dobre kočnice.

stvarno ne znam kako bi ti pomogle kočnice kad te gune niz kosinu...
tu se samo gas stišče :lol:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
stvarno ne znam kako bi ti pomogle kočnice kad te gune niz kosinu...
tu se samo gas stišče :lol:
Treba ovo ugraditi i nemaš brige :lol:
[YT]http://www.youtube.com/watch?v=buLRgwwET2U[/YT]
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
stvarno ne znam kako bi ti pomogle kočnice kad te gune niz kosinu...
tu se samo gas stišče :lol:

vjeruj mi da ni gas ne pomaže, znam iz prve ruke. Mene je pred god. dana puna prikolica gnoja zgurala jedno dobrih 30 metara nizbrdo, već sam bio spreman da skočim sa traktora kad je počelo usporavat i tad sam ga uspio nekako poravnat i stat. Poslije sam sigurno 15 min. samo sjedio na traktoru i pokušavao se malo pribrat jer nisam od šoka mogao stisnut kvačilo kolko su mi koljena klecala.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
mene je poguralo u šumi sa fergijem i prikolicom, i na dnu nizbrdice je zavoj u lijevo, pa uzbrdica, a kako se počao jedan od zadnjih kotača vrtit u nazat dok sam jurio dolje, počel je traktor zanašat i skretat u desno, motal sam kontra volan, ali nije pomoglo

i onda mi ni preostalo niš nego full throttle, malo piknuo lijevu kočnicu, i to ga je izravnalo ravno nazat na put... zaustavio se na vrh brda i počeo se cerit ko idiot, kako od straha tako od sreče :lol:

nije bilo opasno po život, al bi razlupal traktor u bukvama sa desne strane... i onaj osječaj kad ubrzavaš po ilovači a kontrola gotovo nikakva nad traktorom... uf adrenalina...
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,739
to je najgore kad ti počne jedan kotač kontru vrtit a meni kočnice spojene bile pa ti blokiraj kontra kotač, a na kraju ledine obala visoka jedno metar i pol. Dobro da sam se odmah ujutro pos**o inače bi mi bile pune gaće.
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
to je najgore kad ti počne jedan kotač kontru vrtit a meni kočnice spojene bile pa ti blokiraj kontra kotač, a na kraju ledine obala visoka jedno metar i pol. Dobro da sam se odmah ujutro pos**o inače bi mi bile pune gaće.


:rolfer::rolfer:

nikad spojene kad ja vozim!
peta na lijevoj kočnici, prsti na desnoj, i uvik ravno koči, tak sam se izvježbal...
majstor meni poslije servisa spoji i veli da slučajno nisam rastavljal kočnice jer bum se prevrnul kod naglog kočenja na asfaltu... reko ajd da i tak probam, krenem ja i za probu nagazim, desni blokira a lijevi okreče na asvaltu, ode traktor lagano u desno, haha, reko tolko o tome, rastavil kočnice i deri po starom...
 
T

Todi

Guest
je,moja bivša firma....
i ova makina se čuje.....a unutra nije preporučljivo bez antifona...


Uploaded with ImageShack.us

kad su ovak pofarbani jel se to ugraduje u Prima traktore :confused:
bi si narucil jednog motorcica za mog tomeka 818:finga:
 

Najnoviji postovi

Na vrh