• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ne treba se obazirati na "moderna" shvaćanja. Treba živjeti i raditi na način kak su naši stari radili (imati mjeru u svemu).
 

Mrki88

Član
Tu od
17 Tra 2009
Poruka
882
jbte, kolka farma...

po meni je humanije ovaj stroj, nego kad mi dođe neko preko k... na utovar, pa ga baca u gajbu ko da je kamen, lomi mu noge dok ga nosi, vidi ga u gajbi da je na leđima, al ne jebe ništa itd... normalno, dobije plaćeno uredno, a to što meni odbijaju lom, to njega ne jebe... mašine su zakon!
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Znači to je humano, a kad naši pilići imaju kvadrat svako za sebe i ubiješ ih trenutnom smrću, bez mučenja, to je nehumano.

Je da mi mali im smetamo pa mi ne postupamo humano pa nas se u svemu mora maknuti da bi oni bili jedini na tržištu.:icon_fU::icon_fU:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Ursus s IMT prednjim mostom

Tko veli da Ursus ne valja?
Sad je bar u rangu IMT-a :(giggle):
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=NSiSrzWmfBs[/YT]
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737
Mašina i prednji most IMT. :icon_hang: Nemojte dalje da još više ne padnem u depru. Totalno sam razočaran u poljake. :(punch): Da nije tatin prodal bi ga odma. :icon_lol:
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Ursus s IMT prednjim mostom

Ja tvrdim.
Tebe i malog ne ubrajamo pod adekvatno razmišljnje jer jedan ima fobiju i noćne more na spomen ursusa, a drugi je uvjeren da je imt još uvijek zadnji krik tehnologije! [emoji23][emoji23]
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,394
Mašina i prednji most IMT...
Samo prednji most. Motor je originalni, s boš pumpom, rekel bi, od Zetora 7340 (membrana povezana s turbinom).
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Re: Ursus s IMT prednjim mostom

Tebe i malog ne ubrajamo pod adekvatno razmišljnje jer jedan ima fobiju i noćne more na spomen ursusa, a drugi je uvjeren da je imt još uvijek zadnji krik tehnologije! [emoji23][emoji23]
Znači neuračunljivi i glas se ne broji :(y):
:(giggle)::(giggle):
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Re: Ursus s IMT prednjim mostom

Tebe i malog ne ubrajamo pod adekvatno razmišljnje jer jedan ima fobiju i noćne more na spomen ursusa, a drugi je uvjeren da je imt još uvijek zadnji krik tehnologije! [emoji23][emoji23]
Poštujem Muhu kao kolegu i majstora, ali ovaj komentar ti je vrh!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,802
Re: Ursus s IMT prednjim mostom

Poštujem Muhu kao kolegu i majstora, ali ovaj komentar ti je vrh!!
Ti si jedan od onih korisnika Usranog, čul si moj glas i upustil se u ozbiljan razgovor vezan za Ursusa. Vjerujem da si shvatil da ja baš ne mislim sve ono kaj napišem :icon_wink:

Ali da imam porođajne muke na spomen Ursusa je istina :(giggle):
 

kawasaki0201

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
3,143
Re: Ursus s IMT prednjim mostom

Ti si jedan od onih korisnika Usranog, čul si moj glas i upustil se u ozbiljan razgovor vezan za Ursusa. Vjerujem da si shvatil da ja baš ne mislim sve ono kaj napišem :icon_wink:

Ali da imam porođajne muke na spomen Ursusa je istina :(giggle):
Bitno je da se kuži zajebancija, a u svakoj zajebanciji ima i nekaj istine! [emoji23][emoji23]
 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,287
Ovaj lik sigurno nije nikada vidio kako akumulator može da eksplodira...
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,503
Dobar zvuk
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=tiE0kthUPAg[/YT]
 
Tu od
25 Lip 2014
Poruka
3,422
Straight pipe... Ne treba vise komentirati hahaha

Sto se toga tice, sve je to fora. Samo ako bi ja morao birati izmedju tiseg i fora zvuka. Mislim da bi odabrao tisi. Ipak treba s tim raditi 10 - 12 sati u komadu, a ne popizdit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh