• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
777
Uroš je novinar i on treba raditi senzaciju od svega kako to rade svi novinari. Ja gledam kako da na jednobrazdnom plugu, gdje se kukuruzovina nakuplja prvenstveno na crtalu, riješim problem. Kako komentirate ovu inovaciju na plugu?
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Na prvu, smiješno a na drugu, moglo bi valjati i biti jako dobro osim naravno u blatu.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Bratko, svoj problem najlakše riješiš skidanjem crtala, ili podiznajem da ne reže do osovine, nego manje.
 

daevu

Član
Tu od
29 Sij 2012
Poruka
491
pa mogu vam reći da se ovo ne čini nimalo kao loša ideja
sad može samo manje da štopa
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,737

Fendt939

Iskusan lik
Tu od
26 Stu 2014
Poruka
1,360
Nažalost to je realnost. Kod nas je na JD-u 8 serije otišao senzor prednjeg ovjesa i traktor je stajao skroz dok nisu došli iz novocomerca serviseri...tak da, lajk za staru gardu 😎
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,558
Da ne otvaram novu temu...

Ovo je link na moj kanal, pa bi zamolio sve koji su registrirani na Youtube, neka mi pripomognu pretplatom na kanal!
Hvala svima koji to učine!
 
Na vrh