• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Video isječci

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
E @MUHA, imaš ćevape za ovo...
A Muhica ...daj probaj još jedanput ...kutiju sladoleda :hahah:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
E @MUHA, imaš ćevape za ovo...
A Muhica ...daj probaj još jedanput ...kutiju sladoleda :hahah:
A pitanje jel mogu ovak :hahah: :hahah:

Nema, ljudi s tvog brega su čudo ;)
Stavim sliku u jednu od tema isto ljudi iz tvog kraja samo malko kasnije, sad moram na put...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
Meni se čini da su više iz tvog kraja, jer se ti više družiš z njima neg ja. :unsure:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
A ne ne, oni su moji poslovni suradnici ali na tvom bregu su rasli, odrasli i zive.
Na moj breg dolaze samo kao gosti jer im je očito kod mene lepše nego doma na poglavarstvu ;)
 

nimrennermin

Iskusan lik
Tu od
1 Pro 2014
Poruka
1,241
Joj vas dvojice trezvenjaka,,,
Svama bi super bilo sjediti i piiti,,, all,,
all zajebano bi bilo sjediti pokraj gotovog jaganjca na motki,,,:giggle:
 
  • Haha
Reactions: ZJ
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Kam još i piva, imam ja kod ZJ-a više porcija čevapa ali on ima novčanik od krtove kože i taj na svjetlo dana nejde samo tak. A noči se boji :hahah:
Daj me nemoj, pa ovak se nisam dugo dobro nasmijal. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,395
Kam još i piva, imam ja kod ZJ-a više porcija čevapa ali on ima novčanik od krtove kože i taj na svjetlo dana nejde samo tak. A noči se boji :hahah:
Nema brige ni za pivu...ali rekel si da ju rijetko piješ...
A da sam škrt...pa nemreš baš reći... ;)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
da sam škrt...pa nemreš baš reći.
Ma kakvi, ono pred par let u Sukošanu kad smo se našli ti nebum nikad zaboravil.
Jedna runda je bila moja, jednu je MTD potegnul i jednu konobar koji nas je dvoril :unsure:
Nisi ti škrt za dati, ali za platiti bi se dalo razgovarati;)
A nisam ni ja bolji samo te malo pilim 🤭
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
To je Savo stavil neki dan u temu o baterijama ali nisi očito naletel na video.

 

Pjero

Dobro znana faca
Tu od
22 Stu 2010
Poruka
2,288
Očito da nisam....ali zanimljivi video bez ikakakvih opasnosti od eksplozije :ROFLMAO:
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Moliču vas dva prepucanta ne vrijeđajte moju malenkost:unsure: da nebi bilo po glavi stanovnika?????
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,811
Moliču vas dva prepucanta ne vrijeđajte moju malenkost:unsure: da nebi bilo po glavi stanovnika?????
Tebe nije niko spominjal ali kad si se več ponudil .... makini smo iskru našli pa bi se iz Gariča moglo zadimiti da vidimo jel more do gore dojti ;)
 

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,506
Nema problema ja zakurim vatru, dam prostor, za tebe sok a ak te nagovorim i misno vino. Vi samo stanete kod Stručića kupite 2_3 kile pacanoga i nema problma možete dojti i od jezera.
 

iwanho

Iskusan lik
Tu od
30 Lis 2008
Poruka
8,504
To sam nažalost saznal u praksi. :( Olabavil se spoj nule u ormariću i posljedice su bile pregorijevanje elektronike na pećnici i skureni router. Ja sam mislil da je do kratkotrajnog prenapona došlo u mreži, ali mi je električar koji radi u HEP-u rekel da si provjerim spoj nule. Struka je, kak i obično, bila u pravu.
 

Najnoviji postovi

Na vrh