• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Akumulatori

  • Temu pokrenuo dgeceg
  • Datum prvog posta

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,074
A ako već pričamo o praskavcu , može ga aktivirati i otpajanje kleme od punjača ako punjač nije prethodno isključen.
Pa čak i prekidač za isključivanje punjača . :hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,638
Da, dovoljna je bilo kakva iskra ili otvoreni plamen.
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,441
Meni je na velikom akumulatoru čekić pao na kleme i opalio. Sreca sam stajao malo vislje od njega pa me zalilo po majici i vratu. Nisam cuo par dana.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,736
A ako već pričamo o praskavcu , može ga aktivirati i otpajanje kleme od punjača ako punjač nije prethodno isključen.
Pa čak i prekidač za isključivanje punjača . :hahah:
Može ga kresnuti bilo kakva iskra, to je točno. I u prekidačima se javlja iskra prilikom uklopa ili isklopa istoga...
A što tebi točno znači ovaj tvoj smajlić koji se valja od smijeha, on je komentar, na što?
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,695
Lijepo ja na kutiji nacrtan znak da je za reciklažu i oni poštuju taj znak.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
@mika daj mi reci kakvi su to akumolatori?
Mjenjani su u utorak, i kamion je zapalil, i danas probam i neće, kaj ima neki štos snjima ili kakvi su to ciak?
Nekak mi baš nisu po volji kad ih odma moram punit.

 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Ja imam kombajn na 24 Volta i Ciakove akumulatore 110 Ah starter. Serijski brojevi "za redom" ali jedan pokazuje nakon tri godine umor, a radi cirka 250 sati rada godišnje , ostalo su spremljeni po ps-u uz pravilno održavanje.
 

mika

Iskusan lik
Tu od
22 Ožu 2011
Poruka
1,705
@mika daj mi reci kakvi su to akumolatori?
Mjenjani su u utorak, i kamion je zapalil, i danas probam i neće, kaj ima neki štos snjima ili kakvi su to ciak?
Nekak mi baš nisu po volji kad ih odma moram punit.

Motam kablove i isključujem se iz svega...;) aj bok.
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,736
Ovo što ovi ljudi na tim filmekima rade je zapravo način života "u njihovom okruženju", nama iz Evrope je to dosta teško sve razumijeti. Različiti smo narodi, različiti životni standardi i kulture.

Čiji je sin sada, od 1000 ljudi, u strukovnoj školi na školovanju za akumulatorskog mehaničara? Ne očekujem pozitivan odgovor, ali ako ga dobijem onda unaprijed super, veliki bravo.
 

mane

Iskusan lik
Tu od
5 Svi 2011
Poruka
4,694
Kaj uzet Ciak starter od 110ah i 1000A ili Schneider 110ah i 820 A? Cijena je podjednaka
 

zwer

Dobro znana faca
Premium
Tu od
15 Ožu 2010
Poruka
1,710
za taj Schneider imam osjećaj da je netko samo na nekakav kineski proizvod nakeljio naljepnicu s brandom. ne miriši mi to...
 

Najnoviji postovi

Na vrh