• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

videonadzor

martinv1

Iskusan lik
Tu od
23 Velj 2020
Poruka
1,531
Pa ja mislim da imaš takvih kamera, moral bi u otići baš u neki dučan s tehnikom pa da te precizno upute, znači snima konstantno i dok ti odlučiš da ti treba snimka spremi ti zadnjih X sati, ovisno o memoriji.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Ja imam na moru u vikendici video nazor sa 4 kamere, imaju mogućnost live previewu, imaju paljenje na pokrrt, noćno snimanje i konstantno snimanje 0-24h,imam 2harda 2x 2TB.
Na mobitel imam stalno uvid i preview.
E sad je zajeb kaj sam moral i bezični internet kupit 50GB mjesečno plaćam t-com. I ja zadovoljan, od kad ga imam netrebam ni na more iti kaj se mene tiće.
 

pimorje40

Član
Tu od
23 Tra 2013
Poruka
154
Lovačka kamera može se staviti SIM kartica ali može samo snimat na SD karticu jedino neznam koliko traju baterije. P1YSUHPv3uWV.jpeg
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,930
Navodno postoje te lovačke koje mogu na mail poslati sliku čim detektiraju pokret..
I koja je šansa da ju ja stalno ostavim na "punjaču" znali da bude uštekana u struju ko laptop, bez baterije.? 🤔
Cijena nečeg takvog?
 

Perko

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2020
Poruka
400
Ja imam na moru u vikendici video nazor sa 4 kamere, imaju mogućnost live previewu, imaju paljenje na pokrrt, noćno snimanje i konstantno snimanje 0-24h,imam 2harda 2x 2TB.
Na mobitel imam stalno uvid i preview.
E sad je zajeb kaj sam moral i bezični internet kupit 50GB mjesečno plaćam t-com. I ja zadovoljan, od kad ga imam netrebam ni na more iti kaj se mene tiće.
Jel radi na pokucni ili prek žice?
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
u lovačku idu baterije i drži skoro mjesec dana...ako imaš karticu, i tak moraš svaki mjesec ić to malo raskopat da karticu nadoplatiš...
ja sam svoju smontirao i kupio osam punjivih baterija, jedan komplet je u kameri, drugi u pričuvi i na punjenju...
šalje na e-mail, makar slike nisu bogznakakve, ali vidiš kad ima neki muving...
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
u lovačku idu baterije i drži skoro mjesec dana...ako imaš karticu, i tak moraš svaki mjesec ić to malo raskopat da karticu nadoplatiš...
ja sam svoju smontirao i kupio osam punjivih baterija, jedan komplet je u kameri, drugi u pričuvi i na punjenju...
šalje na e-mail, makar slike nisu bogznakakve, ali vidiš kad ima neki muving...
8 baterija drži samo mjesec dana?
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Planiram kupiti tu lovačku kameru da mi snima el. pastire vole ukrasti akumulatore.. Gledao sam ima modela da ide 8 baterija u kameru i veliš tako malo drži? Našao sam info da 6mj drži..
 

domy_os

Iskusan lik
Tu od
18 Lip 2021
Poruka
722
Bilo je tih solarnih lovačkih kamera, tj. kompleta sa solarnim punjačem, neke uspiju po par mjeseci raditi bez dodatnog punjača, sve ovisi koliko prašine padne na panel i koliko svjetlosti dobije tijekom dana.
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,151
Da, ali u ovom mojem slučaju tu nebi bilo nekih pokreta da ona snima više je tu iz sigurnosti.

@DARIJUS U kojoj funkciji je tvoja kamera, koliko baterija ide u nju, koliko si je platio?
 

Atppt

Aktivni član
Tu od
10 Sij 2021
Poruka
257
Nabavi ovu
Za preporuku
Dobivaš na mob alarm
Jedino treba kartica za internet
Sad je 200 eura
Puni se na sunce
Imam je 2godine i sve ok
 

Prilozi

  • IMG_20230514_160445.jpg
    IMG_20230514_160445.jpg
    37.4 KB · Pregleda: 37

bhorv

Dobro znana faca
Premium
Tu od
26 Ruj 2008
Poruka
2,653
Planiram kupiti tu lovačku kameru da mi snima el. pastire vole ukrasti akumulatore.. Gledao sam ima modela da ide 8 baterija u kameru i veliš tako malo drži? Našao sam info da 6mj drži..
Ja ti preporučam vrhunsku firmu..Reolink..ja imam već 3 godine Reolink Go Plus,sa solarnim panelom.Baterija je kao i 1 dana na 100%.Meni je dovoljno mjesečno 1 gb,jer snimam samo kad nisam doma na senzor pokreta,ili ponekad pogledam uživo. Simpa Bon plačam mjesečno 3 eura za 1 GB. Reolink Go Plus - vanjska bežična 4G kamera | alex.shop
 

DARIJUS

Iskusan lik
Tu od
9 Stu 2011
Poruka
6,543
moja je starija, sad je bila na ovoj kiši i promočila je...ide osam baterija koje punim, ali prosječno izdrže oko 3 tjedna prije zamjene...isto kartica od moba u njoj da šalje slike...
 

Najnoviji postovi

Na vrh