• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vijci

jlukaci7

Iskusan lik
Tu od
1 Velj 2012
Poruka
2,533
Dobro sto ovaj ode ...ako nesto mrzim to je proseravanje...

To od kolege forumaša nije preseravanje da ne bi bilo zabune on to što je napisal to je i prek njegovih ruku sigurno i prešlo i sigurno ne piše bajke.
Kolega vrsani123 dok čete vi toliko pomoči forumašima koliko Motohod onda možemo dalje raspravljati.O tuđima vrlinama ili manama ne mogu suditi a i ne želim.
Mi samo želimo pomoči(koliko znamo i možemo) kolegi pošto je postavil pitanje i tražil najbezbolnije rješenje
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Niko nije reko da se ne razumije u mehaniku i mozda i neke druge oblasti al nije mu bila potreba da pljuje po oficiru.Prijavi se poslije 6 mjeseci ,pljune na nekog forumasa koji usput ima odlicnih komentara i koji je aktivan konstantno i ode et samo tak.

Nije u redu .Ja bih stao i na tvoju stranu da te bilo ko omalovazava
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Kolega Vrsani123 nemoj se sekirati oba se kolega malo zezaju i oba svašta znaju no kolega Oficr u želji da brzo pomogne ponekad malo omane .
 

vrsani123

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2016
Poruka
647
Ma naucio sam ja sa ljudima.Inace u selu drzim cvjecaru sa pogrebnom opremom.
Kad te tu dode i hoce nategnut onda znas da je narod cudo
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Ma naucio sam ja sa ljudima.Inace u selu drzim cvjecaru sa pogrebnom opremom.
Kad te tu dode i hoce nategnut onda znas da je narod cudo

tvoji su sugovorniki onda uglavnom dosta tihi , i svi redom slušaju :mur:
 

Najnoviji postovi

Na vrh