• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vikalica

R

Ratarko

Guest
Kako imate mišljenje o tome da vikalica bude vidljiva samo za članove koji su se prijavili i ulogirali na forum ?
Drugim riječima , gosti ju ne bi mogli čitati bez prijave kao članovi ovoga foruma ?

Naravno ovo je samo pitanje , zapravo nisam niti siguran da je to izvedivo ali skreniti ću zajinu pozornost na ovu temu pa neka on kaže svoje mišljenje .
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
E tako treba... Slažem se... Ipak tu iznosimo dosta osobnih podataka,izmjenjujemo imena i brojeve telefona,a tko zna ko nas sve prisluškuje...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,392
abrkili kaže:
...a tko zna ko nas sve prisluškuje...

"Big Brother" iliti "Veliki brat" :lol:
 

TX75

Dobro znana faca
Tu od
5 Srp 2007
Poruka
1,276
:arrow: evo gledam i po drugim forumima je chat blokiran za goste..sviđa mi se ta ideja,,
 
B

Bobo

Guest
Gledao sam po postavkama foruma, i nisam uspio naci nikakve postavke koje imaju veze s vikalicom... Nista...

Sramote me priznat, ali eto... :oops:

Vjerujem da ce to zaja vrlo uspjesno rijesiti, samo kad uhvati vremena...
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,915
Bok ljudi, nije me baš bilo ovdje u zadnje vrijeme, u gužvi sam malo. Mislim da je moguce limitirati chat samo na korisnike, pokušat cu malo kasnije to podesiti.
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,915
Ok, promijenio sam, sad je chat vidljiv samo za registrirane i prijavljene korisnike.
 
Na vrh