• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, chatu, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Villager motorne testere/pile

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
426
Tražio sam al nisam mogao naći temu o ovoj marki motornih šega/pila... U početku su bile mnogo bolje od svih kineskih marki testera, medjutim, mislim da izrastaju u jednu veoma ozbiljnu kompaniju. Ne znam da li kod vas ima njih na trzistu. Gledao sam novi katalog alata, imaju hobi I profesionalne testere. Mogu vam reci da ja vec pet godina posjedujem tu marku I prezadovoljan sam. Godisnje sam rezao preko 30m2 drva za ogrijev radi top... nema mucenja sa paljenjem, lagano tri rezervoara za redom potrosim... kasnije idu slike...

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
10,747
Moj poznanik ima jednu , isto samo sebi sjecka i potpuno je zadovoljan , i ja sam sa njom malo radio kod njega i čini se solidno za odnos uloženo-dobijeno.
Ako je uzeti u obzir da imam vilagerov trimer već neznam ni ja koloiko godina i da sam prezadovoljan sa njim onda bi i motorke trebale biti u sličnoj poziciji pošto predpostavljam da su mašine iste (odnosno slične).

vocarcg

Aktivni član
Tu od
3 Ožu 2015
Poruka
426
Ujak mi ima viladzerov trimer , kosi sa njim vec nekoliko godina bez.ikakvih problema. Ti I sam znas da njemu u rezervoar stane litar goriva, on potrosi dva rezervoara za dva sata cini mi se, I nema onih zajebancija , posle prvog da treba da se ohladi I slicno...

Najnoviji postovi

Na vrh