• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Vinogradarske zgode i nezgode.

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
evo danas malo nevolje,,,steta je 2 stupa polomita,,,6 žica 4 čokota,2 španera,,te oko 30kg grasevine samljeveno.,.,
moto_0105.jpg

moto_0104.jpg

moto_0103.jpg
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
kako ti se to dogodilo, što si sa 35 km uletao u red :mrgreen:. skliznuo na red pa nije bilo druge nego krši.
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
slatky kaže:
kako ti se to dogodilo, što si sa 35 km uletao u red :mrgreen:. skliznuo na red pa nije bilo druge nego krši.


da sklizno,,,i ni napred ni nazad,,,od panjeva i onda gas i zazmiri i nazad,,,
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Znaci treba spremiti sajle i živce i ne tražit u graševini krivce ..hopa ca....
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
puknuti kaže:
Znaci treba spremiti sajle i živce i ne tražit u graševini krivce ..hopa ca....

ma izvuko se ja jedva...
 
I

Ivan_Kos

Guest
swizach pa koji k... si danas radio u vinogradu sa ovim podrivacem..?? :scratch vidim da si i njega lijepo polomio.. :mrgreen: a jebote.. :(
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
swizach kaže:
ma izvuko se ja jedva...
Ma vidi se, imaš ti iskustva s tim ;) ..zakljucujem po odbacenom oruđu .
 

swizach

Iskusan lik
Tu od
12 Srp 2007
Poruka
1,563
Ivan_Kos kaže:
swizach pa koji k... si danas radio u vinogradu sa ovim podrivacem..?? :scratch vidim da si i njega lijepo polomio.. :mrgreen: a jebote.. :(


pa ono bilo mi dosadno a vinograd obran,,,a 5godina nije mu zemlja dirana,,pa ono ide se mali bajo igrati,,,a mokrooo aaaa.

i nisam ga slomio neg sam ga otkvacio da se mogu lakse izvuci(čitaj;da nepolomim još nešta)
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
ma on ga je otkačio da mu lakše izać nije težak može se rukama prevrnut. i meni se to dogodilo par puta sa punim atomizerom ili vinogradarskim plugom. što više petljaš više na red ode, nema druge nego gazit.
 
I

Ivan_Kos

Guest
hehe, bez uvrede ali mislim da si isao raditi gluposti! 8) ako si vec htio podrivati imas vremena za to u 10. i 11. mjesecu covjece, kud zuris, vidis da je koma sad od ovih kisa.. da, sad sam skuzio makar mi je jos bilo cudno da si bas tako zapeo sa podrivacem za stup.. :scratch vidio sam bas takav Agrim podrivac neki dan kod Pavina u jaski, cini mi se ok samo ja ne trazim podrivac nego orude za naoravanje/odoravanje, kao sa fotki sto je slatky stavio prije koji mjesec. pozabavit cu su time malo vise za 2-3 tjedna kada mi produ berbe.
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Ivan_Kos kaže:
hehe, bez uvrede ali mislim da si isao raditi gluposti! 8) ako si vec htio podrivati imas vremena za to u 10. i 11. mjesecu covjece, kud zuris, vidis da je koma sad od ovih kisa.. da, sad sam skuzio makar mi je jos bilo cudno da si bas tako zapeo sa podrivacem za stup.. :scratch vidio sam bas takav Agrim podrivac neki dan kod Pavina u jaski, cini mi se ok samo ja ne trazim podrivac nego orude za naoravanje/odoravanje, kao sa fotki sto je slatky stavio prije koji mjesec. pozabavit cu su time malo vise za 2-3 tjedna kada mi produ berbe.

jedna poljuprivredna trgovina u Iloku uvozi i prodaje takve vinogradarske plugove ;)
 
I

Ivan_Kos

Guest
slatky kaže:
Ivan_Kos kaže:
hehe, bez uvrede ali mislim da si isao raditi gluposti! 8) ako si vec htio podrivati imas vremena za to u 10. i 11. mjesecu covjece, kud zuris, vidis da je koma sad od ovih kisa.. da, sad sam skuzio makar mi je jos bilo cudno da si bas tako zapeo sa podrivacem za stup.. :scratch vidio sam bas takav Agrim podrivac neki dan kod Pavina u jaski, cini mi se ok samo ja ne trazim podrivac nego orude za naoravanje/odoravanje, kao sa fotki sto je slatky stavio prije koji mjesec. pozabavit cu su time malo vise za 2-3 tjedna kada mi produ berbe.

jedna poljuprivredna trgovina u Iloku uvozi i prodaje takve vinogradarske plugove ;)

moze ime firme, ili br. tel.?
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Kontam kaže:
Slatky malo je falilio da uspiješ :)

misliš na slike. nije to moj meni se to nemože dogodit :D . čim dođe na cestu neće dalje klizavo nema gripa.

za broj tel što sam obecao jebiga sutra danas sam bio u gužvi malo pre sam stigao 19 h. imao sam turu do...

55huz5.jpg

28qryme.jpg

szjx50.jpg
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Ivan_Kos kaže:
slatky kaže:
[quote="Ivan_Kos":qpxvtje3]hehe, bez uvrede ali mislim da si isao raditi gluposti! 8) ako si vec htio podrivati imas vremena za to u 10. i 11. mjesecu covjece, kud zuris, vidis da je koma sad od ovih kisa.. da, sad sam skuzio makar mi je jos bilo cudno da si bas tako zapeo sa podrivacem za stup.. :scratch vidio sam bas takav Agrim podrivac neki dan kod Pavina u jaski, cini mi se ok samo ja ne trazim podrivac nego orude za naoravanje/odoravanje, kao sa fotki sto je slatky stavio prije koji mjesec. pozabavit cu su time malo vise za 2-3 tjedna kada mi produ berbe.

jedna poljuprivredna trgovina u Iloku uvozi i prodaje takve vinogradarske plugove ;)

moze ime firme, ili br. tel.?[/quote:qpxvtje3]

sve informacije na: vinogradarski strojevi i priključci
 
Na vrh