• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Visokotlačni perači

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,011
Našpirical sam još juče sa WD-om ventiliče i počepil rupe.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Da li je sad jasno koliko je potrebno razdvojiti tu temu....gospon plus bi zaratio s tobom da ne postoji varijanta dva šampona samo zato jer on nije vidio...i u njegovim očima je to nemoguče..
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Ne brini rata ne bude, ali imam pravo ne znati i izjasniti se da ne znam, da nisam videl. I dalje mi nije jasno zakaj bi bila 2 šampona. Želim i to naučiti, iskren sam.
PS
Nisam ti ja nikakvi gospon. Lijepo od tebe, ali ja sam daleko do gospode...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,580
Možda je jedna posuda za šampon, a druga za aktivnu pjenu 🤔
 

plus

Iskusan lik
Tu od
7 Sij 2016
Poruka
5,771
Ja to ne znam, a bilo bi dobro da korisnik tog modela napiše zašto su 2 šampona... Meni to nema smisla, no dobro, želim znati, naučiti i to...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
staviš kaj ti treba , može i miris

@Darac2112 ,meni izgleda da je speck puma ...to je vrh!
 
Posljednje uređivanje:

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,361
Mislim na princip samoposlužne autopraone. Imaš šampon,običnu vodu za ispiranje,i sa voskom. Negde je taj vosak v posudi
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
E ovako. Trebam miniwash. Tj. Trebam jači miniwash od ovog smeća što sad imam.

Šta kažete na benzinski hiunday? Tipa ovaj:

 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Osim goldonija imam samuraja i to je to. Zašto?

Ne da je problem 3f struja nego je problem struja općenito. Dok ne završim garažu za traktor i provedem tih 50-60 m struje koliko je udaljeno od kuće nemam nikakve struje. Imam izvor i jezero, što znači da imam vode, ali mi se ne da svaki puta razmotavati kablove.

A mislim si voćnjak mi je da 6 km od kuće pa ako nekad bude trebalo tamo prati onda je isto plus.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
e ovo je stroj , daj pošalji upit ?
ne vidim pištolj i crijevo ?
pazi na vodu iz grabe da ne cica pijesak , jako riskantno
 

zoran89

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2015
Poruka
3,029
Cijena sigurno nije 400e ko ovom hiundayu u agronomu.

Šta kažete na tog??

Ostavite se skupih...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Cijena sigurno nije 400e ko ovom hiundayu u agronomu.

Šta kažete na tog??

Ostavite se skupih...
ebaj ga.
Dok nije bilo miniwaša pod krovom sve je bilo isto , ali nije .
Kad je došao , sve je bilo isto kao prije , ali nije.

Kad je dolazio bilo je na vagi da li mi to treba , ne treba -treba .I došao je .
Kad je došao gdje ga postaviti svugdje smeta , prostora je malo , ali našlo se .

San je bio nešto kao ovaj gore wap na temi s toplom vodom ali gdje bi metnuo tu veliku kutiju koja bi samo smetala .
Strojevi te generacije s toplom vodom su uglavnom manjih protoka u odnosu od onih bez grijača i tu je mala zamka , Nakon spoznje te informacije , više mi nije bilo žao kaj sam odustao od tople vode i velike kutije .Naime ima u toj kutiji dosta điđe miđe koja može zadati glavobolje ,I tko prati nisam nikad nikome sugeriraro toplu vodu.Tada za razliku u cijeni mogao sam uzeti par sto litara dimera kojeg ne može zamijeniti topla voda .Znam kaj može topla voda, šogor je imao možda istog tog wapa u autopraoni .

A pere sve , od terase, stepenica , plastičnih stolica , tepiha , usranih vila iz štale , roštilj, ne smijem zaboraviti roštilj ,kod šogora smo i svinju prali poslije brijanja , odštopavanja kanalizacije ...sve redom od mašte , dijelova , traktora do četke za WC , bude kao nova .

Uglavnom , zlu ne trebalo sad imam dva komada .
 
Posljednje uređivanje:

Raptor

Aktivni član
Tu od
13 Svi 2018
Poruka
219
Bok, da li je za običan miniwash (135 bara) bosch aquatak 135 dovoljno crijevo 1/2''? Ili treba 3/4''?
 

Najnoviji postovi

Na vrh